Gra o tron

i

Autor: HBO Gra o tron

Gra o tron sezon 8 - odcinki. Daty premier na HBO

2019-04-12 21:41

Na finałowy sezon Gry o tron przyszło nam czekać niemal dwa lata. Wszystko wskazuje na to, że zakończenie jednego z najpopularniejszych seriali w historii będzie naprawdę epickie. Przecieki i spekulacje na temat fabuły ósmego sezony Gry o tron pojawiają się już od wielu miesięcy, jednak HBO bardzo dokładnie pilnuje, aby tego typu informacje nie wychodziły na jaw. Wiadomo jednak, kiedy dokładnie stacja planuje wyemitować poszczególne odcinki.

Gra o tron sezon 8 - odcinki. Daty premier na HBO. Kiedy dokładnie trafią do emisji? Stacja udostępniła nie tylko dokładne daty, ale także długości poszczególnych epizodów ostatniego sezonu serialu. Co ciekawe, aż cztery ostatnie będę o wiele dłuższe niż większość pozostałych, dotychczas wyemitowanych odcinków Gry o tron.

Gra o tron sezon 8 - odcinki. Kiedy na HBO?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 14 kwietnia, a 8 sezon będzie łącznie liczył ich 6. Na otarcie łez HBO udostępniło jednak informację, że każdy z nich będzie liczył ok. godziny, a dwa ostatnie - aż godzinę i dwadzieścia minut. Jak powiedział szef HBO, Richard Plepler, w Variety, to tak, jakbyśmy oglądali sześć odrębnych filmów.

Gra o tron - bohaterowie ostatniego sezonu

Gra o tron sezon 8 - odcinki. Daty premier

Dokładny plan emisji 8 sezonu wygląda następująco:

  • odcinek 1 - 14 kwietnia 2019 (u nas z niedzieli na poniedziałek o 3:00 w nocy, powtórka o 20:10)
  • odcinek 2 - 21 kwietnia 2019
  • odcinek 3 - 28 kwietnia 2019
  • odcinek 4 - 5 maja 2019
  • odcinek 5 - 12 maja 2019
  • odcinek 6 - 19 maja 2019
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE