Gra o tron - odcinek specjalny z całą obsadą serialu! Kiedy i gdzie oglądać?

2018-10-22 13:56
Gra o tron
Autor: HBO / Album/EAST NEWS Gra o tron

To idealna niespodzianka dla fanów Gry o tron. Powstał odcinek specjalny, w którym pojawili się wszyscy bohaterowie - również ci, którzy odeszli już z serialu.

Gra o tron - odcinek specjalny, który został nakręcony, może być prezentem na otarcie łez dla wszystkich fanów serialu, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że produkcja w przyszłym roku dobiegnie końca. Co więcej, wystąpili w nim wszyscy - zarówno byli, jak i obecni - bohaterowie Gry o tron. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć?

Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Gra o tron - odcinek specjalny. Kiedy i gdzie oglądać?

Tą wspaniałą nowiną podzielił się Sean Bean, czyli serialowy Ned Stark. Jak podaje serwis nme.com, odcinek specjalny, w którym zobaczymy wszystkich bohaterów serialu, został nakręcony w Belfaście, a w roli jego gospodarza pojawił się Conan O’Brien. Bean wyjawił, że ma to być pewnego rodzaju sposób na pożegnanie się z serialem:

Twórcy zdecydowali się zebrać wszystkich bohaterów na trochę w ramach dużego programu, który się szykuje. 

Zdradził też, że odcinek specjalny Gry o tron został nakręcony mniej więcej pod koniec września. Jak na razie niestety nie znane są dokładniejsze szczegóły, takie jak np. data jego emisji. Mamy jednak nadzieję, że nastąpi to jeszcze przed premierą 8. sezonu GoT!

Gra o tron sezon 8 - kiedy premiera?

Na finałowe odcinki GoT przyjdzie nam niestety trochę poczekać. Siódmy sezon zakończył się w sierpniu 2017 rok i mimo że fani mieli nadzieję na kontynuację w 2018, okazało się, że premiera ósmego sezonu odbędzie się dopiero w 2019, naprawdopodobniej latem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE