Gra o Tron jest "so excited", a teraz Bruno Mars z Uptown Funk przerobiony w filmowym stylu

2015-08-06 13:50
Gra o Tron
Autor: www.youtube.com

Gra o Tron – pamiętacie filmik do I'm so excited? W ten sam sposób został potraktowany Bruno Mars i jego Uptown Funk! Bohaterowie 280 najlepszych filmów słowo po słowie śpiewają wakacyjny hit. Zobaczcie efekt!

Gra o Tron – pamiętacie filmik do I'm So Excited? W ten sam sposób został potraktowany Bruno Mars i jego Uptown Funk! Bohaterowie 280 najlepszych filmów słowo po słowie śpiewają wakacyjny hit. Zobaczcie efekt!

Gra o Tron – pamiętacie, jak bohaterowie serialu śpiewali I'm so excited? Teraz w podobny sposób przerobiono Uptown Funk Bruno Marsa. Muzyczny hit coverują postaci z najpopularniejszych filmów: Króla Lwa, Pulp Fiction, Bonda, a nawet Teda! Uptown Funk już nigdy nie będzie takie samo! Zobacz, jak została przerobiona piosenka Bruno Marsa! Czy kinowa przeróbka Uptown Funk dorównuje I'm so excited bohaterów serialu Gra o Tron? Na dole znajdziecie obie wersje Uptown Funk – przerobioną i Bruno Marsa.

Gra o tron – co oglądać online przed premierą?

Gra o Tron 6 sezon – premiera dopiero w przyszłym roku. Czas do premiery nowego sezonu Gry o Tron można zapełnić zabawnymi filmikami albo obejrzeć inny serial w stylu Game of Thrones. Prawdziwa historia rodu Borgiów to opowieść o rodzinie, która nie zawaha się przed niczym, by objąć władzę w Europie. Krew leje się jak w Grze o Tron, wśród bohaterów mnożą się spiski, intrygi i… romanse. Na eskaGO można oglądać wszystkie odcinki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE