Gra o Tron 6 sezon: nowy aktor! Ian McShane - kim jest, co robi w Game of Thrones?

2015-08-03 12:01
Ian McShane
Autor: fot.BullsPix

Gra o Tron – nowy aktor w 6. sezonie! Do obsady Game of Thrones dołączył Ian McShane. Kim jest nowa gwiazda Gry o Tron? Kogo zagra? Kiedy premiera 6 sezonu? Nowe informacje z planu!

Gra o Tron – nowy aktor w 6. sezonie! Do obsady Game of Thrones dołączył Ian McShane. Kim jest nowa gwiazda Gry o Tron? Kogo zagra? Kiedy premiera 6 sezonu? Nowe informacje z planu!

Gra o Tron – do 6. sezonu dołącza nowy aktor! Na ekranie pojawi się aż 26 nowych bohaterów Game of Thrones. W jednego z nich wcieli się Ian McShane. Aktor ostatnio występował w serialu Ray Donovan, widzowie powinni kojarzyć go również jako Czarnobrodego z Piratów z Karaibów czy Ala Swearengena z Deadwood. W serii Gra o Tron Ian McShane może wcielić się w Randylla Tarly'ego (ojca Samwella), Eurona Greyjoya (wuja Theona) albo postać nazwaną jako „Lord of Noble Northern House”.

Gra o Tron - informacje online, obsada, odcinki, data premiery

Szukasz informacji o serialu Gra o Tron? Wszystkie najnowsze wiadomości o o nowych odcinkach Game of Thrones znajdziesz w aktualizowanym artykule. Sprawdź, co wiadomo o 6 sezonie Gry o Tron!>>

Gra o Tron – premiera dopiero w 2016...

Game of Thrones – premiera za kilka miesięcy. Czekając na szósty sezon, warto obejrzeć Prawdziwą historię rodu Borgiów, serial w stylu Gry o Tron. To historia rodziny, która nie zawaha się przed niczym, by zdobyć władzę w całej Europie – opowieść o spiskach, zdradach, romansach i przelanej krwi. Czy Borgiowie dorównują Lannisterom? Sprawdź już teraz! Serial online można oglądać za darmo na eskaGO.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE