Gra muzyka - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać program Roberta Janowskiego?

2019-09-12 14:30
Gra muzyka - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać program Roberta Janowskiego?
Autor: WBF Agencja Fotograficzna Gra muzyka - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać program Roberta Janowskiego?

Program Gra muzyka to nowe muzyczne show Roberta Janowskiego, które emitowane jest na antenie TV PULS. W programie pojawiać się będą goście specjalni, m.in. Doda, Alicja Majewska czy Włodzimierz Korcz. Kiedy i o której oglądać powtórki programu Gra muzyka w TV PULS?

Gra muzyka - powtórki. Kiedy, gdzie i o której oglądać program Roberta Janowskiego? 10-odcinkowy format muzyczny Gra muzyka możecie premierowo oglądać w soboty o godzinie 19:00 na antenie TV PULS. Program polega na tym, że na początku rywalizują ze sobą dwie pary odpowiadając na pytania muzyczne, albo dośpiewując fragmenty utworów. Para, która zdobędzie trzy identyczne znaczki obok siebie, wygrywa i przechodzi do kolejnego etapu. W programie obowiązują zasady z popularnej szkolnej gry kółko i krzyżyk. Kiedy i o której oglądać powtórki programu Roberta Janowskiego w TV Puls?

Gra muzyka - powtórki w TV

Jeżeli nie udało Wam się z jakiś przyczyn obejrzeć programu Gra muzyka w TV Puls to nic straconego. Powtórki muzycznego show Roberta Janowskiego możecie zobaczyć w niedzielne przedpołudnia o godzinie 11:00 na antenie TV Puls, oraz o godzinie 16:00 na antenie TV Puls 2.

Gra muzyka - powtórki online

Wszystkie odcinki programu Roberta Janowskiego Gra muzyka, które pojawią się na antenie TV Puls, możecie obejrzeć po emisji na platformie Play Puls.

NAJNOWSZE