Gospoda Zdolne Łapy - Łapy. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje?

2021-07-27 13:12 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Kuchenne rewolucje

W Łapach działał bar o angielskojęzycznej nazwie Chicken Flow. Prowadziła go Katarzyna, która gastronomią zajmuje się od sześciu lat. Najpierw otworzyła bar z kebabami, potem domowe obiady, a dziewięć miesięcy temu postawiła na kurczaka w amerykańskiej panierce. Zresztą zmiana to żywioł Kasi! Skończyła szkołę krawiecką i studia teologiczne, by potem stać się kierowcą miejskiej komunikacji i z anielską cierpliwością wozić ludzi autobusami. Ostatecznie jednak miłość do gotowania zwyciężyła.

Gospoda Zdolne Łapy - Łapy. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje? W barze właścicielce pomagała mama Halina, siostra Justyna i mąż Krzysztof. Niestety, rodzinny interes nie szedł dobrze. Choć Kasia kocha gotować dla innych, to było dla niej kosztowne hobby. Czy Magda Gessler sprawiła, że rodzinny bar w Łapach „spadł na cztery łapy”?

Gospoda Zdolne Łapy - Łapy. Kuchenne rewolucje pomogły? Czy restauracja nadal istnieje?

Odcinek z Łap premierowo został wyemitowany 8 października 2020 roku. Gdy Magda Gessler powróciła do Gospody Zdolne Łapy, właścicielka przyznała, że interes idzie o wiele lepiej, a w restauracji nie brakuje gości. Restauratorka wskazała na kilka niedociągnięć. Bardzo smakowała jej zupa, jednak przyznała, że część potraw wymaga pewnych poprawek. Ostatecznie Gessler podsumowała, że miejsce jest pyszne i może do niego zaprosić.

Wszystko wskazuje na to, że udział w Kuchennych rewolucjach rzeczywiście bardzo pomógł właścicielce. W niecały rok od emisji odcinka Gospoda Zdolne Łapy cały czas jest otwarta. Co więcej, miejsce ma bardzo dobre opinie od klientów. Restauracja jednak zmieniła swoją lokalizację - obecnie jej adres to 11 Listopada 13, 18-105 Suraż.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE