Sanatorium miłości - Małgorzata

i

Autor: TVP

Programy

Gosia z "Sanatorium miłości" rozwścieczyła widzów. "Co ta kobieta wyprawia?!"

2024-04-16 11:19

W ostatnim czasie na Małgorzatę spadła ogromna fala hejtu, która przybiera na sile. Internauci tłumaczą się, że są zażenowani jej zachowaniem i uważają, że powinna nieco bardziej zastanowić się nad swoim postępowaniem. Najbardziej nie spodobało jej się, gdy przerwała poważną rozmowę dwójki seniorów.

Choć każdy z kuracjuszy wszedł do programu z czystą kartą, to wystarczyło kilka odcinków, by widzowie odnaleźli swoich faworytów, ale także uczestników, za którymi nie przepadają. Niestety, wśród nich znalazła się niczego nieświadoma Małgorzata, która kilkukrotnie podpadła internautom. Wiele osób próbuje bronić seniorki podkreślając, że jej zachowania pokazują, że jest autentyczną kobietą, która nie zamierza nikogo udawać. Co więcej, część widzów zauważa również, że kuracjuszka tak, jak wszyscy weszła do randkowego show, by poznać swoją bratnia duszę, i nic dziwnego, że gdy poczuła do kogoś coś więcej, postanowiła działać. Głos w sprawie postanowiła zabrać również uczestniczka poprzedniej edycji programu, która jakiś czas temu sama padła ofiarą hejtu w sieci. Widzowie zarzucali jej wówczas, że jest materialistką.

To prawda, dziewczyna chciała, żeby coś się działo, [...] trzeba człowieka poznać, żeby móc go ocenić, nikt z widzów do końca nie wie, jaka była sytuacją na planie. Dzięki niej coś się dzieje i nie ma nudy - skomentowała zachowanie internautów Anita Nowicka.

To jednak nie zniechęciło internautów, do negatywnych komentarzy na temat Małgorzaty. Oliwy do ognia dolał najnowszy odciek show.

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Sanatorium miłości - Małgorzata

Wielu internautów uważa, że Małgorzata, która zachowuje się jak rozpieszczona nastolatka, której wszystko się należy. W ostatnim czasie w jej stronę padło wiele hejtu i nieprzyjemnych komentarzy. Choć przez pewien czas było ich trochę mniej, to jej zachowanie w ostatnim odcinku ponownie zirytowało widzów. Podczas gdy Maria i Józef rozmawiali na temat swoich relacji i tego, czego oczekują od wymarzonej znajomości, do pokoju wparowała Gosia.

Kiedy przyjechałam do programu, powiedziałam, że jeśli jakiś facet mi się będzie podobał, to ja będę kręcić loczki - wyznała śmiało przerywając im poważną rozmowę.

Kuracjusze nie ukrywali swojego zakłopotania zaistniałą sprawą. Małgorzata jednak nie zamierzała przestać i nadal przerywała seniorom pomimo tego, że ci próbowali kontynuować rozmowę. Gdy przestali reagować na jej zachowania, ta postanowiła zaczęć trącać palcem Józefa.

Zamierzam subtelnie podrywać - dodała.

Internauci przyznają, że są zażenowani tym, w jaki sposób zachowuje się seniorka. W komentarzach wylewa się na nią fala hejtu.

To było niesamowicie niesmaczne. Wręcz żałosne

Brak słów na jej działania

Zdesperowana kobieta, która nie może pogodzić się z tym, że ktoś jej nie chce.......