Górscy ratownicy - ile odcinków liczy niemiecki serial?

2021-02-25 11:17 AW
Górscy ratownicy
Autor: Materiały TVP

Andreas Marthaler uprawia ekstremalną wspinaczkę górską. Mężczyzna zamierza otworzyć własną szkołę wspinaczkową w USA wraz ze swoją dziewczyną, Sarą. Przedtem przyjeżdża na wesele swojego najlepszego przyjaciela, Stefana Hofera. Niebawem w górach dochodzi do tragicznego wypadku, w którym ginie Stefan. Przed śmiercią przyjaciel prosi Andreasa, by zaopiekował się jego żoną Emilie i dziećmi. Zaistniała sytuacja nie jest łatwa dla Andreasa i jego dziewczyny. Mężczyzna postanawia jednak zostać w mieście i zacząć pracę w górskim pogotowiu ratowniczym.

Górscy ratownicy - ile odcinków liczy niemiecki serial? Górscy ratownicy to serial, który pierwotnie swoją premierę miał już w 2009 roku. W Polsce emisję serialu rozpoczęła TV Romance w 2018 roku, a później Górskich ratowników można było oglądać również w Telewizji Polskiej. TVP2 rozpoczęła emisję serialu od 10 lutego 2021.

Górscy ratownicy - ile odcinków liczy niemiecki serial?

W TVP2 Górscy ratownicy zastąpili uwielbiany przez widzów serial Doktor Kleist, którego emisja została zakończona. Telewizja Polska emituje Górskich ratowników o tej samej porze - od poniedziałku do piątku o godzinie 15:10. Serial oryginalnie składa się aż z 12 sezonów i liczy 75 odcinków. Z racji tego, że niektóre z nich są znacznie dłuższe niż tradycyjny odcinek serialu w Polsce, niewykluczone, że w polskiej emisji ukaże się więcej niż 75 odcinków. Górskich ratowników można oglądać również online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl.

Stulecie Winnych 3 sezon ZWIASTUN. Stanisław oświadczy się Andzi. Władek nie daruje tego bratu. Michał po wyjściu z więzienia zmieni się w potwora
NAJNOWSZE