Gomorra sezon 5 - kiedy premiera w Polsce?

2020-05-12 10:27 Kamil Pawłowski
Gomorra sezon 5
Autor: screen z youtube/HBO Polska

Serial Gomorra ukazuje współczesny Neapol z perspektywy jednego z klanów kamorry. Produkcja doczekała się czterech sezonów, które możemy oglądać w HBO GO. Czy powstanie kolejne, piąta odsłona Gomorry? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące ewentualnych premierowych odcinków.

Gomorra to serial kryminalny, który opowiada o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Oparty jest na bestsellerowej książce Roberta Saviano i jej kinowej ekranizacji z 2008 roku. Gomorra cieszy się ogromną oglądalnością nie tylko we Włoszech, ale niemal na całym świecie. Za sukcesem serialu stoją trzymający w napięciu i oparty na faktach scenariusz, kreacje aktorskie i zdjęcia. W tle można usłyszeć psychodeliczną muzykę zespołu Mokadelic. Gomorra zdobyła szereg prestiżowych nagród. Produkcja doczekała się czterech sezonów. Wszystkie odcinki można obejrzeć w HBO GO. Czy jest szansa na kolejną odsłonę serialu?

Gomorra sezon 5 - kiedy w HBO GO?

Piąty sezon serialu Gomorra na pewno powstanie. Niestety będzie to najprawdopodobniej ostatnia odsłona. Zdjęcia do nowych odcinków ruszą w wakacje. Nie jest znana dokładna data premiery 5. sezonu Gomorry, ale najpewniej będzie to w 2021 roku. Przypomnijmy, że w serialu występują m.in. Marco D'Amore, Salvatore Esposito, Fortunato Cerlino, Maria Pia Calzone, Marco Palvetti, Fabio De Caro, Cristina Donadio, Cristiana Dell'Anna, Gianfranco Gallo, Ivana Lotito, Arturo Muselli, Andrea Di Maria.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE