Gogglebox. Przed telewizorem 2019 odcinek 3: bohaterowie programu oceniają uczestników Top Model!

2019-09-10 16:03 k.w.
Gogglebox. Przed telewizorem
Autor: TTV

Gogglebox. Przed telewizorem to jedyny taki program na świecie, w którym widzowie oglądają w telewizji to, jak inni oglądają telewizję. Bohaterowie show na bieżąco komentują programy i seriale z ubiegłego tygodnia. Najczęściej ich ocenie podlegają takie produkcje jak: Rolnik szuka żony, Szpital, Twoja twarz brzmi znajomo czy też Milionerzy. Przed nami trzeci odcinek jedenastego sezonu show! Sprawdźcie, co się w nim wydarzy.

Gogglebox. Przed telewizorem 2019 odcinek 3: bohaterowie programu oceniają walory uczestników najnowszej edycji Top Model! Przypadli im do gustu? Premiera trzeciego odcinka jedenastej serii odbędzie się już 10 września, o godzinie 19:00 w TTV. 

Gogglebox. Przed telewizorem 2019 - odcinek 3

W tym odcinku sprawdzimy, jak nasi bohaterowie oceniają walory uczestników nowego sezonu Top Model. Kto im przypadnie do gustu i komu będą kibicować? Równie mocno zainteresuje ich nowy sezon innego programu. Czego można spodziewać się po wielkim powrocie programu Sędzia Anna Maria Wesołowska i czy jest tak dobry jak kiedyś? Wisienką na torcie będzie program Poza cywilizacją, który udowodni niektórym, jak niewiele potrzeba do życia.

NAJNOWSZE