Domy gwiazd

Gogglebox. Kasia i Andrzej Gąsienicowie mają maleńki dom! Tak wygląda ich letnia rezydencja

Kasia i Andrzej Gąsienicowie z "Gogglebox. Przed telewizorem" postawili miniaturowy dom w środku sadu, który ma im służyć jako letnia rezydencja. Zobacz, jak wygląda maleńki domek Gąsieniców. W środku jest pięknie!

Spis treści

  1. O czym jest program "Gogglebox. Przed telewizorem"?
  2. Kasia i Andrzej Gąsienicowie – co o nich wiemy?
  3. Gdzie mieszka Jedrek z żoną z Gogglebox?
  4. Kasia i Andrzej Gąsienicowie mają miniaturowy dom. Zobacz zdjęcia

O czym jest program "Gogglebox. Przed telewizorem"?

To uwielbiany przez widzów show, który zadebiutował na antenie TTV we wrześniu 2014 roku. W programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują popularne produkcje telewizyjne prosto ze swojej kanapy. Gwiazdami "Gogglebox. Przed telewizorem" są m.in:

  • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus,
  • Ewa Mrozowska-Kozłowska i Sylwia Bomba,
  • Mateusz Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus,
  • Iza i Joachim Zeiske,
  • Rodzina Kotońskich,
  • Kasia i Jędrek Gąsienicowie.

Czytaj też: Chłopaki do wzięcia. Zaręczyny uczestników. Oni zrobili to na oczach całej Polski!

Kasia i Andrzej Gąsienicowie – co o nich wiemy?

Gąsienicowie to przebojowe małżeństwo z gór, które już od kilku lat komentuje różne programy w "Gogglebox. Przed telewizorem". Para wychowuje razem dwójkę dzieci – córkę Zofię i syna Stanisława.

Gdzie pracuje Jedrek z Gogglebox? Andrzej Gąsienica jest instruktorem jazdy na desce snowboardowej. Mężczyzna prowadzi także z żoną firmę, która wypożycza w Zakopanem fotobudki i fotolustra.

Kim jest Kasia Gąsienica? Żona Andrzeja z Gogglebox pochodzi z Rzeszowa. Kobieta prowadzi sklep internetowy, w którym sprzedaje m.in. podhalańskie rękodzieło.

Nie tylko "Gogglebox. Przed telewizorem"

Kasia i Andrzej Gąsienicowie zaistnieli w mediach dzięki "Gogglebox. Przed telewizorem", ale to niejedyny program, w którym wystąpili. Jędrka widzowie mogą kojarzyć z polskiej wersji norweskiego formatu "Celebrity Task Force", czyli "Nasi w mundurach". Małżeństwo mogliśmy oglądać także w "99-gra o wszystko. VIP" oraz w "Azja Express" w 2023 roku.

Czytaj też: Dlaczego Edzia nie przyjaźni się z Dagmarą? O co się pokłóciły?

Gdzie mieszka Jedrek z żoną z Gogglebox?

Gąsienicowie mieszkają na co dzień w góralskim domu w Zakopanem, skąd pochodzi Andrzej. Jakiś czas temu para zabrała się za budowę letniej rezydencji. To miniaturowy domek w środku sadu.

Kasia i Andrzej Gąsienicowie mają miniaturowy dom. Zobacz zdjęcia

Kasia Gąsienica skrzętnie dokumentowała postępy prac budowlanych na swoim Instagramie. "No naprawdę cieszę się, jak dziecko" – relacjonowała w czerwcu 2022 roku. Letnia rezydencja Gąsieniców ma niewielki metraż – domek ma 35m2.

Gąsienicówka, bo tak nazywają miniaturowy dom w sadzie Kasia i Andrzej, jest już na wykończeniu. Para jest na etapie urządzania wymarzonego lokum.

Zobacz w galerii, jak wygląda dom 35m2 Kasi i Andrzeja Gąsieniców. To stylowy tiny house!

12. Otoczenie domu. Szkoła budowania