Gliniarze 427, 428 i 429 - Agnieszka opowiada Marcinowi o swojej przeszłości

2020-03-25 10:37
Gliniarze
Autor: materiały prasowe Polsat Gliniarze

Gliniarze to intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. Sprawdźcie, co wydarzy się w odcinkach 427, 428 i 429, które zostaną wyemitowane w dniach 25, 26 i 27 marca 2020 roku w Polsacie o 17:00.

Każdego dnia wielbiciele zagadek kryminalnych mogą śledzić codzienną pracę i losy funkcjonariuszy prestiżowego stołecznego Wydziału Kryminalnego Policji w serialu Gliniarze. Bohaterami serialu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także naczelnik i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Serial pokochali widzowie Polsatu i stacja emituje obecnie 8. sezon produkcji. Co się wydarzy w najbliższych odcinkach?

Gliniarze 427 streszczenie

Nastolatek zostaje porwany. Detektywi odkrywają, że zeznania chłopaka pomogły zamknąć jego ojczyma w więzieniu, a mężczyzna poprzysiągł mu zemstę po wyjściu na wolność. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że nastolatek wpakował się w o wiele większe kłopoty… Tymczasem relacja Agnieszki i Marcina zacieśnia się, ale policjantce nadal trudno jest otworzyć się i zaangażować. W końcu Agnieszka zwierza się Marcinowi ze swojej trudnej przeszłości. Czy mężczyzna zaakceptuje i zrozumie to, przez co przeszła?

Gliniarze 428 streszczenie

Dwójka vlogerów w opuszczonej fabryce znajduje ciało młodej dziewczyny. Z sekcji zwłok wynika, że kobieta została zraniona hakiem rzeźniczym. Wkrótce policjanci odkrywają, że morderca może być naśladowcą seryjnego zabójcy o pseudonimie „Hakoręki”. Policjanci rozpoczynają walkę z czasem, aby znaleźć szaleńca, nim zabije po raz kolejny. Tymczasem Olgierd spotyka się z Łucją, która dziękuje mu za romantyczne wiadomości zostawiane w jej skrzynce. Olgierd jest zaskoczony, bo nie miał z nimi nic wspólnego. Łucja czuje się zagrożona, gdy zauważa, że ktoś ją śledzi…

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gliniarze 429 streszczenie

Patrol drogówki interweniuje podczas kłótni dwóch kierowców. W samochodzie jednego z nich mundurowi znajdują cenną biżuterię. Okazuje się, że kosztowności od dawna znajdują się na liście skradzionych dzieł sztuki. Trop prowadzi do znanego złodzieja i włamywacza, ale sprawa komplikuje się, gdy policjanci znajdują jego ciało. Podejrzana o zabójstwo jest młoda kobieta, ale to nie jedyna osoba, której mogło zależeć na śmierci mężczyzny. Tymczasem Natalia stresuje się, bo ma do wykonania dodatkowe badania lekarskie. Okazuje się, że zmiana na nerce, wykryta podczas poprzednich badań, niestety urosła. Natalia musi się zmierzyć z trudną diagnozą.

NAJNOWSZE