Ginny & Georgia - powstanie drugi sezon hitowego serialu Netfliksa! Kiedy premiera?

Ginny & Georgia
Autor: screen YouTube/Netflix Polska

Na początku 2021 roku na Netfliksie zadebiutował serial Ginny & Georgia, który od razu skradł serca widzów. Produkcja już w dniu premiery, czyli 24 lutego, przyciągnęła przed ekrany sporą publiczność, która z zainteresowaniem oglądała kolejne odcinki produkcji, poznawała przeszłość Georgii oraz obserwowała kolejne miłosne perypetie Ginny. Ku uciesze fanów tej historii, serial nie zakończy się na jednym sezonie!

Ginny & Georgia - kiedy drugi sezon serialu? Ginny & Georgia to serial, który opowiada o piętnastoletniej Ginny Miller, która wraz z mamą Georgią i bratem Austinem przeprowadza się do Wellsbury, aby rozpocząć nowe życie i nareszcie zostać na dłużej w jednym miejscu. Początkowo wszystko idzie po ich myśli, a mieszkańcy miasteczka są pod wielkim wrażeniem dynamicznej i seksownej Georgii. Z czasem jednak 30-latka zyskuje nowych wrogów, a jej przeszłość ponownie zaczyna ją przytłaczać. Ginny natomiast poznaje coraz więcej faktów z życia swojej matki i zdaje sobie sprawę z tego, że zupełnie jej nie zna.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Ginny & Georgia - kiedy drugi sezon serialu?

Pierwszy sezon serialu Ginny & Georgia nadal cieszy się wśród widzów ogromnym zainteresowaniem. Wcale nie dziwi więc fakt, że Netflix zamówił właśnie drugą odsłonę produkcji. Dzięki niej dowiemy się, czy Georgia odnajdzie swoją córkę Ginny i syna Austina i czy odzyska ich zaufanie. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki zadebiutują na platformie. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

NAJNOWSZE