Giganci ze stali jutro w kinach!

2011-10-13 12:05
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Zobacz fragmenty filmu!

Przebój amerykańskiego box office, Giganci ze stali, to wielkie filmowe widowisko ze znakomitym Hugh Jackmanem w roli głównej!


Akcja filmu rozgrywa się w roku 2020, gdy żądna krwi i emocji publika znudzona jest już oglądaniem „tradycyjnego” boksu. Mocniejszych wrażeń dostarczają jej bezlitosne walki coraz potężniejszych robotów. Kunszt i talent dawnych zawodowych bokserów popadł w zapomnienie, fani domagają się brutalnego pokazu siły i całkowitej destrukcji wojowników nowej generacji.

Reżyser Shawn Levy tłumaczył, że jego zadaniem i ambicją nie było wyłącznie stworzenie wielkiego i dynamicznego futurystycznego widowiska. – Dla mnie to przede wszystkim opowieść o odkupieniu – mówił. – Główni bohaterowie – ojciec, syn i robot – to zagubione dusze. Ta trójka walczy o uznanie i szacunek.


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE