Fame MMA 17

i

Autor: Materiały Fame MMA

Gdzie obejrzeć Fame MMA 17? Transmisja na żywo [PPV, CENA, STREAM]

2023-02-03 13:12

Transmisja na żywo z FAME MMA 17 to doskonała opcja dla tych, którzy nie mogli osobiście pojawić się na krakowskiej Tauron Arenie. Podczas kolejnej edycji wydarzenia ponownie nie zabraknie głośnych nazwisk. Zawalczą, m.in. Rafonix, Mixer, Ferrari, Szczurek, Fabijański, Wac Toja, Gimper, a nawet Boxdel i prezes federacji FEN. Gdzie oglądać wszystkie walki? Jaka cena PPV?

FAME MMA 17 to kolejna odsłona walk, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród polskich widzów. W tym roku zobaczymy zmagania w oktagonie w wykonaniu największych gwiazd ze świata internetu, ale i nie tylko! Siedemnasta gala wydarzenia odbywa się w piątkowy wieczór 3 lutego 2023 r. Karta walk FAME MMA 17 zapowiada się niezwykle mocno. W głównym evencie staną naprzeciwko siebie Amadeusz Ferrari Roślik i Kamil Szczurek Łaszczyk, a w co-main evencie zobaczymy Wac Toję i Sebastiana Fabijańskiego. Wielu widzów czeka również na walkę jednego z włodarzy Fame MMA - czyli Boxdela, który zmierzy się z szefem federacji FEN, Pawłem Jóźwiakiem. Niektórzy nie będą chcieli przegapić walk, więc postanowiliśmy sprawdzić wszystkie najważniejsze informacje na temat transmisji z wydarzenia. Gdzie oglądać 17. odsłonę gali?

Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 3.02.2023?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

O której godzinie i gdzie odbędzie się Fame MMA 17?

Siedemnasta edycja gali Fame MMA odbywa się w tym roku w Tauron Arenie w Krakowie. To właśnie tam zobaczymy wszystkie walki, które przygotwali dla nas włodarze federacji. Mimo, iż gala od początku generuje ogromne zainteresowanie wśród widzów, to w tym roku osiągnęła apogeum! Wszystko dzięki zestawieniom pojedynków i zawodnikom, których popularność w ostatnich miesiącach w żaden sposób nie spada. Kto tym razem okaże się lepszy, a kto będzie musiał pogodzić się z porażką? Przekonamy się już dzisiaj! Fame MMA 17 rozpocznie się 3 lutego 2023 r. (piątek) o godzinie 19:30.

Gdzie oglądać Fame MMA 17 na żywo? Stream online i PPV

Galę Fame MMA 17 będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w interencie. Transmisja nie pojawi sę w żadnym programie telewizyjnym, a jedyną legalną opcją na zobaczenie walk będzie oficjalna strona federacji i platforma Polsatu. W tej edycji widzowie będą mogli obejrzeć tylko dwie bezpłatne walki, a za dostęp do reszty materiałów będzie trzeba zapłacić. Najszybciej zrobić to przez stronę FAME MMA TV (tam sprawdzicie również jakość i test swojego łącza) lub linki, które publikują zawodnicy na swoich profilach w mediach społecznościowych. Cena PPV to koszt od 34,99 zł (dostęp do walk na 48h, jakość 720p) oraz od 40 zł (dostęp do walk i live z Loży Szyderców na 168h, jakość 1080p, Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x8).

Sonda
Mixer na Fame MMA 17 - czy wygra z Rafonixem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE