Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 3.02.2023?

i

Autor: FAME MMA Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 3.02.2023?

Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Jaka jest CENA Fame MMA PPV 3.02.2023?

2023-02-03 16:18

Elektryzujące zestawienia, zaskakujące ogłoszenia i oprawa gali godna najwyższego uznania. W czasie Fame MMA 17 na żywo będziemy świadkami wyjątkowych momentów, które przejdą do historii. Organizatorzy chcą podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej tak, by ich gala zapamiętana była na bardzo długo. Dlatego też nie możecie jej przegapić! Jaka jest cena PPV Fame MMA 17? Ile kosztuje Fame MMA 17 live? Przygotowaliśmy rozpiskę specjalnie dla was!

Spis treści

  1. Ile kosztuje PPV Fame MMA 17?
  2. Jaka jest cena PPV Fame MMA 17 live? [PAKIETY]

Ile kosztuje PPV Fame MMA 17? Zastanawiacie się, jaka jest cena Fame MMA PPV 3.02.2023? Mamy dla Was dokładną rozpiskę, bo wiemy, że można się pogubić. Każdy pakiet zawiera bowiem inne opcje i daje większe możliwości przeżywania ogromnych emocji. Choć niewątpliwie te największe są wtedy, gdy ogląda się walki Fame prosto z trybun danego obiektu. Często jest jednak tak, że bilety błyskawicznie zostają wyprzedane i szybko znika możliwość znalezienia się w gronie kibiców. Jedyną opcją jest wówczas wykupienie PPV Fame MMA 17 pozwalającego oglądanie pojedynków siedząc na kanapie w towarzystwie najbliższych znajomych. Biorąc pod uwagę to, jak wygląda karta walk Fame MMA 17 koszt licencji pay-per-view nie jest aż tak wysoki. Za najtańszy pakiet Fame MMA 17 live PPV trzeba zapłacić 34 złote. Organizatorzy nie zdecydowali się podnieć ceny, pomimo inflacji i większych kosztów utrzymania serwerów. W zamian dostajecie chociażby kilkunastogodzinny dostęp do wydarzenia po jego zakończeniu!

Fame MMA 17 PPV: CENA. Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV Fame MMA 17 live?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Ile kosztuje PPV Fame MMA 17?

Cena PPV Fame MMA 17 nie jest aż tak wysoka biorąc pod uwagę walki, jakie zobaczymy 3 lutego 2023. Do klatki powróci Amadeusz Ferrari Roślik, który w ramach walki wieczoru, stoczy pojedynek z Kamilem Łaszczykiem. Według wielu źródeł zawodowy pięściarz przez całą, wieloletnią karierę bokserską, nie zarobił takich pieniędzy, jak właśnie za starcie z samozwańczym władcą piekieł. Do klatki powraca także Maksymilian Wiewiórka, który początkowo miał stoczyć pojedynek o pas mistrzowski w kategorii do 84 kilogramów z Arkadiuszem Tańculą. Aroy doznał jednak kontuzji i w jego miejsce do karty walk wskoczył Alan Kwieciński. Nie będzie to mistrzowskie starcie, bo to zostało przeniesione na późniejszy termin. PPV Fame MMA 17 warto również wykupić ze względu na starcie Michała Boxdela Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Obejrzymy elektryzujące starcie dwóch prezesów, dwóch różnych federacji MMA! 

Jaka jest cena PPV Fame MMA 17 live? [PAKIETY]

Cena PPV Fame MMA 17 na żywo nie powinna przestraszyć najwierniejszych fanów freak-fightowych walk. Najtańsza opcja zawierająca dostęp do gali przez 48 godzin po jej zakończeniu oraz transmisję w jakości 720p, to koszt 34,99 zł. Nieco wyższa standardem licencja to koszt 40 złotych. Dostęp możecie wykupić poprzez oficjalną stronę federacji, a oto dokładna rozpiska:

FAME MMA 17 PPV PREMIUM: LIVE 1080p + 7 DNI VOD (od 39,99 zł)

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x8
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych (Training Day) na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ.

FAME MMA 17 PPV BASIC: LIVE 720p + 48 godzin VOD (od 34,99 zł)

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Fame MMA 17 - DATA, MIEJSCE, WALKI, BILETY. Kiedy i gdzie jest Fame MMA 17?

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.