Futro z misia - film Michała Milowicza jak Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota?

2019-06-23 16:34 k.w.
Michał Milowicz i Olaf Lubaszenko
Autor: East News

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Michał Milowicz pokaże się od zupełnie innej strony. Już wkrótce zadebiutuje w roli reżysera i nakręci film Futro z misia. Produkcja ma szansę stać się komedią na miarę kultowych produkcji - Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota. Podobnie jak wymienione klasyki, Futro z misia ma być komedią gangsterską. W filmie Milowicza ma również pojawić się niemalże ta sama obsada. Kto zagra w produkcji? Tego dowiecie się na EskaCINEMA.pl

Futro z misia - film Michała Milowicza jak Chłopaki nie płaczą i Poranek kojota? Chłopaki nie płaczą oraz Poranek kojota to ukochane filmy wszystkich Polaków. Michał Milowicz podjął się nie lada wyzwania - tworzy właśnie komedię gangsterską, która ma przypominać wymienione klasyki gatunku. Do współpracy zaprosił aktorów, których świetnie kojarzymy z poprzednich produkcji. Co już wiadomo o Futrze z misia?

Futro z misia - film Michała Milowicza

Futro z misia będzie debiutem reżyserskim Michała Milowicza. Chce on stworzyć komedię, która będzie przypominać najpopularniejsze polskie komedie gangsterskie. Do współpracy zaprosił Cezarego Pazurę, Sławomira Zapałę, Olafa Lubaszenkę, Mirosława Zbrojewicza, Przemysława Sadowskiego, Krzysztofa Kiersznowskiego, Marka Siudyma, Elżbietę Romanowską oraz Stanisławę Celińską. W filmie zobaczymy również samego Milowicza. Zdjęcia mają powstawać w Tczewie. Produkcja będzie również kręcona w Szczecinie i Zakopanem.

Nie są jeszcze znane szczegóły dotyczące fabuły filmu. Nie wiadomo również, kiedy produkcja ukaże się w kinach. Wszelkie nowe informacje o Futrze z misia znajdziecie w tym artykule, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

NAJNOWSZE