Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać?

2019-12-09 13:16
Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać?
Autor: TVN7 Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać?

Big Brother 2 powoli dobiega końca. W domu Wielkiego Brata pozostało już tylko trzech uczestników, którzy powalczą o nagrodę główną. Kiedy, gdzie i o której oglądać wielki finał reality-show Big Brother 2?

Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać? Fani programu zadają sobie to pytanie, odkąd ruszyła druga edycja najpopularniejszego reality-show. Finał Big Brother 2 to wydarzenie, które przyśpiesza bicie serca. Wszyscy są ciekawi kto zdobędzie nagrodę główną i wyjdzie jako ostatni z domu Wielkiego Brata. Kiedy, gdzie i o której oglądać Big Brother 2? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać w TV?

Finał programu Big Brother 2 będzie można oglądać na dwa sposoby. Pierwszy to transmisja na żywo, prosto z domu Wielkiego Brata w Gołkowie na antenie TVN7 o godzinie 20:00 już 15 grudnia 2019 roku. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wygra reality-show Big Brother.

Finał Big Brother 2: gdzie i kiedy oglądać online?

Big Brother 2, finał programu będziecie mogli zobaczyć również w internecie. Transmisja będzie dostępna na platformie PLAYER. Wyniki reality-show TVN7 poznacie również na naszej stronie internetowej, a artykule który znajdziecie TUTAJ.

NAJNOWSZE