Filmy o zombie, które każdy fan żywych trupów powinien znać! Najlepsze filmy o zombiakach

2018-06-19 14:39
Filmy o zombie
Autor: screen youtube.com/user/joblomovienetwork screen youtube.com

Filmy o zombie to już w zasadzie odrębny gatunek. Zobacz nasze typy najlepszych krwawych, strasznych, a czasem też śmiesznych produkcji o zombie.

Filmy o zombie, które każdy fan tego rodzaju horrorów powinien znać! Jeśli lubisz kino grozy, w którym fabuła skupia się na terrorze, który opanowuje miasta powoli zajmowane przez nieumarłe stwory, ta lista jest dla ciebie! Przedstawiamy najlepsze filmy o zombie - część z nich możesz obejrzeć online za darmo!

Obrzydliwe filmy, które wywołały ogromne kontrowersje [18+]

Najlepsze filmy o zombie

Martwe mięso (2004)

Krwawy irlandzki horror o będących znów na popkulturowej fali żywych trupach. Para zakochanych turystów, Helena i Martin, podróżuje po odludnych zakątkach Irlandii. Gdy docierają na ponure wiejskie tereny, spustoszone przez chorobę „wściekłych krów”, dochodzi do wypadku. Jednak potrącony przez nich mężczyzna nagle ożywa i gryzie Martina. Wkrótce i on zaczyna zdradzać przerażające objawy… Sytuacja pogarsza się z minuty na minutę, coraz więcej osób zaraża się morderczym wirusem. Helena musi połączyć siły z grabarzem Desmondem, by wydostać się z wioski opanowanej przez zombie…

WŁĄCZ TUTAJ

Martwe mięso
Autor: screen eskago.pl screen eskago.pl

Reality show (2014)

Reality show (Before Time) to szokujący horror z 2014 roku do obejrzenia za darmo na eskaGO. Reality show jest utrzymany w konwencji paradodokumentu, która po REC stała się fenomenem kina grozy - film w dużej części jest kręcony „z ręki” i przez bohaterów. Reality Show ukazuje historię dwóch rywalizujących ekip filmowych, które ruszają na pustynię, by nakręcić reality show o ukrytym indiańskim skarbie. Zamiast fortuny odkrywają jednak wielkie niebezpieczeństwo – coś chce powstrzymać ich przed wykopaniem skarbu. Czy komuś uda się przetrwać noc? A może skarb Navahów zbierze krwawe żniwo? Oglądaj Reality show na eskaGO i przekonaj się już teraz!

WŁĄCZ TUTAJ

Reality show
Autor: screen eskago.pl screen eskago.pl

World War Z (2013)

Pandemia zombie powoli zaczyna opanownywać nie tylko jedno miasto, ale cały świat. Zapobiec jej starają się pracownicy ONZ z Gerrym Lanem na czele - w tę rolę wcielił się znakomity Brad Pitt. Na uratowanie ludzkości z każdą chwilą mają coraz mniej czasu.

28 dni później (2002)

Chłopak budzi się w szpitalu, nie wiedząc, dlaczego się tam znalazł. Okazuje się, że wszyscy mieszkańcy Wielkiej Brytanii zostali zainfekowani wirusem powodującym w ludziach niekontrolowaną agresję. Uniknąć tego strasznego losu udało się tylko czterem osobom.

Martwica mózgu (1992)

Ten filmowy klasyk jest pastiszem typowych filmów o zombie. W miasteczku dochodzi do epidemii zombie po tym, jak pewna kobieta zostaje ugryziona przez nowy gatunek zwierzęcia - małposzczura.

Zombieland (2009)

Kolejne komediowe podejście do tematu filmów o zombie. Fabuła jest osadzona w przyszłości, w której cały świat został już opanowany przez zombie. W tak strasznych okolicznościach spotyka się dwóch mężczyzn, którym udalo się przeżyć. Postanawiają oni połączyć swoje siły w walce ze zlem.

Noc żywych trupów (1968)

To prawdziwa klasyka i jeden z pierwszych filmów z tego gatunku. Fabuła jest bardzo prosta - ludzie próbują przetrwać atak żywych trupów, które atakują zabarykadowany dom. Każdy fan filmów o zombie powinien znać tę pozycję!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE