FILMY 2019 science-fiction i fantasy. Tych produkcji nie możesz przegapić!

2020-03-20 11:23
Godzilla II: Król potworów - Eska Cinema
Autor: Everett Collection/Courtesy of Warner Bros. Pictures

Filmy 2019 science-fiction i fantasy - na które premiery kinowe warto czekać? Przed wami zestawienie filmów, na które warto wybrać się w 2019 roku.

Filmy 2019 science-fiction i fantasy - premiery kinowe będą miały m.in. takie produkcje jak: Gwiezdne wojny IX, nowy Spider-Man, Godzilla 2: Król Potworów, Glass, Nowi mutanci i wiele innych. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych filmów science-fiction i fantasy 2019 roku. Na co pójść do kina? ARTYKUŁ JEST AKTUALIZOWANY.

FILMY 2019: premiery kinowe. Komedie, horrory, filmy akcji, romantyczne, polskie

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Glass

Mistrz horroru, reżyser kultowego Szóstego zmysłu, M. Night Shyamalan powraca z najnowszym filmem Glass! David Dunn ściga nadludzkie wcielenie Crumba, w wyniku czego dojdzie do serii bardzo niebezpiecznych spotkań. Z mroku wyłoni się Price, który posiada sekret istotny dla losów obu mężczyzn. Film Glass w kinach od 19 stycznia 2019 roku.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Captain Marvel

Kapitan Marvel to film oparty na superbohaterce Carol Danvers, znanej z komiksów Marvela. Na Ziemi toczy się walka między dwoma rasami. W rolach głównych wystąpią: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Djimon Hounsou czy Lee Pace. Premiera Captain Marvel 8 marca 2019 roku.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Nowi mutanci

Pięcioro młodych mutantów jest przetrzymywanych wbrew woli w tajnym ośrodku. To właśnie tam odkrywają swoje niezwykłe umiejętności. Czy znajdą w sobie wolę walki i uda im się uciec? Premiera filmu Nowi mutanci 22 kwietnia 2019 roku.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Godzilla II - Król Potworów

Odradzają się przedstawiciele starożytnego gatunku, Rodah, Mothra i trójgłowy król Ghidorah. Godzilla będzie musiała się z nimi zmierzyć by przywrócić równowagę Ziemi. Członkowie kryptozoologicznej organizacji Monarch będą próbowali wykorzystać olbrzymie potwory do własnych celów. Premiera filmu Godzilla II: Król Potworów 30 maja 2019.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Avengers 4 Endgame

Tony Stark ucieka z planety Tytan. Nagrywa pożegnalną wiadomość Pepper Potts. Czy ukochana Iron Mana wykorzysta jego strój i uratuje Avengera? Pozostali członkowie grupy superbohaterów nie mogą poradzić sobie z porażką. Premiera 25 kwietnia.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: X-Men: Mroczna Phoenix

Akcja dzieje się w latach dziewięćdziesiątych, 10 lat po wydarzeniach X-Men: Apokalipsa. Jean Grey traci kontrolę nad swoimi zdolnościami i staje się Mroczną Phoenix. Sytuacja ta zmusza dotychczasowy sprzymierzeńców do walki przeciwko niej. Premiera filmu X-Men: Mroczna Phoenix 6 czerwca 2019.

FILMY 2019 science-fiction i fantasy: Star Wars: Episode IX

Premiera 19 grudnia.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE