Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne. Co warto obejrzeć?

2020-03-20 11:34
Filmy 2019 - komedie
Autor: Screen z YouTube/Warner Bros. Pictures Filmy 2019 - komedie

Filmy 2019 - na które premiery kinowe warto czekać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmów, które na pewno będą kuszącą propozycją na weekendowe wypady do kina. Komedie i filmy romantyczne w 2019 roku? Co koniecznie obejrzeć? 

Filmy 2019 - premiery kinowe 2019 - jakie produkcje musicie koniecznie obejrzeć w tym roku? Komedie i filmy romantyczne, które między innymi swoją premierę będą miały w 2019: Sekretne życie zwierzaków domowych 2, Toy Story 4, Podróż Doktora Dolittle, Planeta Singli 3 czy Całe szczęście. Na co warto wybrać się do kina w 2019? ARTYKUŁ JEST AKTUALIZOWANY.

FILMY 2019: premiery kinowe. Komedie, horrory, filmy akcji, romantyczne, polskie

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, to kontynuacja przygód Kasi, rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów. Do Polski wraca syn Marcin, który od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes. W tym samym czasie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Premiera filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 25 stycznia 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Heavy Trip

Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Śpiewa w zespole metalowym Impaled Rektum. Grupa gra od 12 lat i nie dobrnęli nigdy do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef metalowego festiwalu w Norwegii. Czy członkowie zespołu podejmą słuszną decyzję i spełnią swoje marzenia? Premiera filmu Heavy Trip 1 lutego 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Planeta Singli 3

Tomek i Ania decydują się na ślub. Wesele odbędzie się na wsi u krewnych Tomka, z którymi od pewnego czasu mężczyzna nie utrzymuje kontaktu. Jego bracia i matka są jak włoska rodzina i każda rozmowa grozi wybuchem kłótni. Matka Ani przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem. Ola i Bogdan zostaną wystawieni na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja. Premiera filmu Planeta Singli 3 już 8 lutego 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: What Men Want

Główna bohaterka Ali Davis, w wyniku niewyjaśnionych wydarzeń otrzymuje dar. To umiejętność czytania mężczyznom w myślach. W głównych rolach wystąpią: Taraji P. Henson oraz Tracy Morgan. Premiera filmu What Men Want 8 lutego 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Isn't it romantic?

Natalie, która jest cyniczną panią architekt gardzi komediami romantycznymi. Po uderzeniu w głowę, budzi się w alternatywnej rzeczywistości, która została opanowana przez kiczowate schematy komedii. Film Isn't it romantic w kinach 14 lutego 2019.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Całe szczęście

Pełna uroku, wakacyjna historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Spokojne życie wiedzie Robert, muzyk orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje synka Filipa. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się pełne energii i uroku populara gwiazda fitness Marta. Premiera filmu całe szczęście 8 marca 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Rodzina od zaraz

Inspirowana prawdziwą historią opowieść o małżeństwie Ellie i Pete'a, którzy postanowili powiększyć rodzinę. Zamiast zaadoptować dziecko, zaadoptowali od razu... trójkę. Rodzina od zaraz w kinach 15 marca 2019 roku. 

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Kraina cudów

June, urodzona optymistka niespodziewanie odkrywa ukryte w lesie wesołe miasteczko. Dziewczyna wkrótce odkryje, że ten park rozrywki jest tylko w jej wyobraźni. Film kraina cudów w kinach 10 maja 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Podróż Doktora Dolittle

Doktor Dolittle wraca. W nowej odsłonie poznamy niesamowity świat przygód weterynarza, który odkrywa że jest w stanie rozmawiać ze zwierzętami. Główną rolę w tym filmie zagra Antionio Banderas. Premiera filmu Podróż Doktora Dolittle 31 maja 2019 roku.

Filmy 2019 - komedie i filmy romantyczne: Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Kontynuacja dobrze znanego hitu. Poznamy dalsze losy zwierzaków, które gdy tylko wychodzimy prowadzą pełne przygód sekretne życie. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 w kinach 28 czerwca 2019 roku.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE