FILMY 2013 Premiery kinowe listopad 2013. Co nowego w kinach 8 listopada?

2013-11-08 12:14
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

FILMY 2013 Premiery kinowe listopad 2013. Co nowego w kinach 8 listopada? W ten weekend na dużym ekranie debiutuje kilka wyczekiwanych pozycji - między innymi Thor: Mroczny Świat i Bilet Na Księżyc!

FILMY 2013 Premiery kinowe listopad 2013. Co nowego w kinach 8 listopada?

Jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów debiutujących w polskich kinach 8 listopada jest Thor: Mroczny Świat - najnowsza produkcja Marvela. To pełna oszałamiających efektów specjalnych opowieść, w której po raz kolejny superbohater musi ratować świat przed zagładą. Uwagę zwraca także gwiazdorska obsada: poza Chrisem Hemsworthem, Tomem Hiddlestonem i Natalie Portman w filmie zobaczymy także Idrisa Elbę (Luther, Pacific Rim), Anthony'ego Hopkinsa (Hannibal), Stellana Skarsgarda (Dziewczyna z Tatuażem) i Raya Stevensona (Rzym, Dexter).

>>> Thor:Mroczny Świat.Zobacz fragmenty online przed premierą.

Fani ślicznej Anny Przybylskiej i przebojowych komedii Jacka Bromskiego (Dzieci i Ryby, U Pana Boga...) odliczają dni do premiery filmu Bilet Na Księżyc. Czy partnerujący jej na ekranie Mateusz Kościukiewicz, znany do tej pory z ról dramatycznych (Baczyński, Bez Wstydu) będzie potrafił tym razem nie wzruszać, ale rozśmieszać widzów?

>>> Kościukiewicz jako playboy w nowej komedii Bromskiego!

Fanki Chrisa Hemswortha w ten weekend będą miały trudny wybór - w ten weekend w kinach pojawią się aż dwa tytuły z jego udziałem! Poza Thorem, Chris gra także główną rolę w filmie Wyścig - występuje jako James Hunt, kierowca wyścigowy i rywal Nikiego Laudy. To opowieść nie tylko dla fanów szybkich samochodów i Formuły 1 - twórcy położyli silny nacisk na psychologiczną stronę relacji Lauda - Hunt.Kolejna nowość to Kapitan Phillips - historia porwania przez somalijskich piratów amerykańskiego kontenerowca Maersk Alabama. Film skupia się na relacji kapitana kontenerowca Richarda Phillipsa (Tom Hanks) i dowódcy piratów Muse'a (Barkhad Abdi), który bierze go jako zakładnika. Podobno rola Hanksa jest tak dobra, że ma duże szanse na trzeciego w swej karierze Oscara!8 listopada w kinach pojawi się także najnowszy film Romana Polańskiego z udziałem jego żony, Emmanuelle Seigner. Wenus w Futrze to - podobnie jak Rzeź - pełen błyskotliwych dialogów film nakręcony w jednym pomieszczeniu, dzięki czemu przypomina sztukę teatralną.

>>> Wenus w Futrze - Roman Polański nakręcił komedię erotyczną!

Którą z premier tego weekendu zamierzacie zobaczyć?Która produkcja kusi Was najbardziej? Czekamy na Wasze komentarze!

ac

NAJNOWSZE