Filmowe hity, które w całości zostały nakręcone telefonem! Aż trudno w to uwierzyć

2020-08-03 12:21 Patrycja Obarowska
telefon
Autor: Pixabay.com

Te filmy zostały w całości nakręcone telefonem! Wiedziałeś o tym? Więcej o długometrażowych produkcjach, które powstały przy użyciu telefonu już na EskaCINEMA.pl!

Filmowe hity, które w całości zostały nakręcone telefonem! Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, ale istnieją festiwale filmowe, na których pokazywane są filmy nakręcone w całości przy użyciu smartfona! W dzisiejszych czasach, w dobie internetu, telefonów komórkowych wszystko jest możliwe, więc dlaczego nie stworzyć dobrego kina za pomocą smartfona? Iphone Film Festival, Mobil Film Festival w USA lub Festival Pocket Films we Francji, to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli jesteśmy przy filmowych wydarzeniach, w których priorytetem są produkcje stworzone za pomocą telefonu. Już na EskaCINEMA.pl zebraliśmy najciekawsze przykłady filmowych produkcji, które powstały przy użyciu urządzenia, które prawdopodobnie każdy z nas ma w swojej kieszeni. Aż trudno w to uwierzyć!

Filmowe hity nakręcone smartfonem

Mandarynka z 2015 roku, to prawdopodobnie najsłynniejszy film, który został nagrany przy użyciu telefonu, a konkretnie Iphone 5s. Produkcja liczy 90 minut i została wielokrotnie nagrodzona.

Nocny połów z 2011 roku, to koreańska produkcja, która powstała dzięki sprzętom od Apple’a. Nocny połów to 30 minutowy horror, który nakręcono z wykorzystaniem Iphone’a 4.

I play with the Phrase Each Other z 2014, to totalny hit! Nie dość, że film nakręcono telefonem, to w dodatku cała jego historia zbudowana jest z rozmów telefonicznych!

NAJNOWSZE