Fighting (2009) DVD

2010-02-16 21:30
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Walki uliczne w Nowym Jorku.

Pochodzący z małego miasteczka Shawn MacArthur (Channing Tatum) przyjeżdża do Nowego Jorku z niczym, a na życie zarabia sprzedając na ulicy podróbki. Wszystko zmienia się jednak, kiedy mistrz przekrętów Harvey Boarden (Terrence Howard) dostrzega w nim naturalny talent do walk ulicznych i oferuje pomoc w zarobieniu naprawdę dużych pieniędzy. Jako jego menadżer, wprowadza Shawna do skorumpowanego kręgu walk na gołe pięści, w którym bogaci ludzie obstawiają bardzo wysokie stawki. Prawie z dnia na dzień Shawn staje się gwiazdą, musi jednak stoczyć serię pojedynków, aby pokonać rywali, którzy zdumiewają swoimi umiejętnościami. Ale, jeśli Shawn liczy na wydostanie się z tego mrocznego świata, w którym się znalazł, będzie musiał stanąć do najtrudniejszej walki w życiu.

Dużo walk, przystojny Channing Tatum, odpowiednio poprowadzony wątek miłosny, fajny obrazki z życia Nowego Jorku - każdy znajdzie w tym filmie coś dla siebie. Rewelacja to to nie jest, ale do obejrzenia;)

Fighting (dramat, akcja, USA, 2009, 105 min)
reżyseria: Dito Montiel
obsada: Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman, Brian J.WhiteGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE