Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć?

2021-07-27 14:18 kg
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: POWTÓRKA. Kiedy, gdzie i o której obejrzeć?
Autor: materiały prasowe

Już 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Tego wieczoru w mrągowskim amfiteatrze usłyszymy największe, weselne hity!

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: POWTÓRKA. Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata! Gwarantowani - najpopularniejsi artyści i piosenki, które porywają tłumy na weselach! W tym roku prowadzący: Ela Romanowska i Rafał Maserak wcielą się w świadków na ślubie brata Rafała – Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podejmą…nie tylko z miłości. Największym impulsem okaże się niespodziewana informacja, że ich rodzina niebawem znacznie się powiększy…

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: kto wystąpi?

W piątkowy wieczór w Mrągowie wystąpi Sławomir, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz przebój „Daj mi tę noc”. Zespół Master rozkręci imprezę piosenką „Żono moja” i energicznym hitem „Bałkanica”. Michał Wiśniewski zaśpiewa m.in. „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a zespół Boys oprócz piosenki „Wolność”, wykona przebój „Una paloma blanca”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021: POWTÓRKA

Na największe polskie wesele tego lata zapraszamy już 13 sierpnia do amfiteatru w Mrągowie nad jeziorem Czos, wydarzenie transmitowane będzie na antenie Polsatu od godziny 20:05. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy dostępna będzie telewizyjna powtórka koncertu. Możemy być jednak pewni, że wydarzenie trafi na platformę IPLA.tv.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE