Nasz Nowy Dom 2021 - kiedy nowe odcinki programu?

2021-07-27 12:54 Alicja Wójcik
Nasz Nowy Dom
Autor: Materiały Prasowe

Nasz Nowy Dom to uwielbiany przez polskich widzów program, w którym ekipa budowlańców i architektów w kilka dni może zmienić czyjeś życie o 180 stopni. Bohaterami programu Polsatu są osoby, które żyją w bardzo trudnych warunkach mieszkaniowych. Eksperci wkraczają do ich domu lub mieszkania, zmieniając je od zera, a w tym czasie rodzina może udać się na wakacje.

Nasz Nowy Dom 2021 - kiedy nowe odcinki programu? Pierwszy sezon Naszego Nowego Domu został wyemitowany w 2013 roku, a do dziś ukazało się 240 odcinków programu, co oznacza, że tyle rodzin dostało pomoc i nowy start. Gospodynią Naszego Nowego Domu jest uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor, a za projekty odpowiadają architekci Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz oraz Wojciech Strzelczyk. 

Nasz Nowy Dom 2021 - kiedy nowe odcinki programu?

Od pierwszego sezonu Nasz Nowy Dom ukazuje się dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce Polsatu. Co więcej, popularność programu jest tak duża, że od 2020 roku ukazują się po dwa odcinki tygodniowo. Jak na razie nie wiadomo, czy pora emisji będzie taka sama, jednak Nasz Nowy Dom ma powrócić jesienią 2021. Wszystko wskazuje na to, że nowa odsłona programu będzie emitowana od pierwszego lub drugiego tygodnia września. Jak na razie twórcy nie zdradzili, w jakich miejscowościach zawitali w 16. sezonie, jednak ze zdjęć na Instagramie i Facebooku widać, że prace szły pełną parą!

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE