FC Barcelona - Bayern Monachium: Liga Mistrzów 14.09.2021. Gdzie i o której oglądać?

2021-09-14 14:17 Adrian Rybak
Liga Mistrzów 2021
Autor: Pixabay

FC Barcelona - Bayern Monachium to spotkanie pierwszej kolejki Ligi Mistrzów 2021/2022. Kibice z niecierpliwością wyczekują pierwszego gwizdka tego meczu. Wszyscy zastanawiają się, czy będzie transmisja w telewizji oraz czy mecz będzie można obejrzeć online. Odpowiadamy na wszystkie te wątpliwości.

FC Barcelona - Bayern Monachium: Liga Mistrzów 14.09.2021. Gdzie i o której oglądać? FC Barcelona - Bayern Monachium to jedno z najciekawszych spotkań Ligii Mistrzów 2021. Drużyna z Hiszpanii zmierzy się z jednym z najlepszych klubów naszych sąsiadów Niemiec. Spotkanie odbędzie się we wtorek 14.09.2021. Mecz będzie emocjonujący, ponieważ to początek długo wyczekiwanej Ligi Mistrzów. Sezon tych rozgrywek to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. Przed nami kolejne miesiące emocjonujących spotkań, a mecz Barcelona - Bayern będzie jedynie rozgrzewką przed prawdziwymi emocjami. Żaden fan Ligi Mistrzów nie chce jednak przegapić tego spotkania. O której godzinie i gdzie oglądać mecz? Odpowiadamy niżej.

Kulisy meczu Polska - Anglia. To było szaleństwo! | Futbologia

FC Barcelona - Bayern Monachium. Transmisja

Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium będzie można obejrzeć na w telewizji. Transmisja będzie trwała od godziny 20:50 i będzie można ją znaleźć na kanale telewizyjnym Polsacie Sport Premium 1, a także na Polsat Box Go. Wcześniej, o godzinie 20:40, rozpocznie się studio eksperckie.

Sonda
Czekasz na Ligę Mistrzów 2021/2022?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE