Fatma - premiera, obsada tureckiego serialu. Kiedy na Netflix?

2020-10-22 13:38 AW
Burcu Biricik
Autor: screen youtube.com, kanał SerialeTurke screen youtube.com

Tureckie seriale cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Niemal każda produkcja znad Bosforu, która ma premierę w naszym kraju, ma szansę na ogromne zainteresowanie i błyskawiczne zyskanie rzeszy fanów. Widzowie śledzą z wypiekami na twarzy także powtórki seriali i wyczekują każdego odcinka. Nic więc dziwnego, że tureckich produkcji cały czas powstaje coraz więcej.

Fatma - premiera, obsada tureckiego serialu. Kiedy na Netflix? Co już wiadomo o nadchodzącej produkcji platformy? Fatma nie będzie jednak kolejnym serialem o miłości, jakich w Turcji powstaje wiele, ale kryminałem. Czy taka produkcja również przypadnie do gustu polskim widzom i kiedy możemy spodziewać się premiery na Netflix?

Fatma - premiera, obsada tureckiego serialu. Kiedy na Netflix?

Bohaterką nowej produkcji znad Bosforu ma być tytułowa Fatma, która pracuje jako sprzątaczka. Splot nieprzewidzianych wydarzeń sprawia, że Fatma odkrywa, iż może dokonywać zbrodni doskonałych, ponieważ nigdy nie znajduje się w gronie podejrzanych. W roli głównej zobaczymy Buru Biricik, aktorkę znaną z takich produkcji jak Hayat Sarkisi czy Kuzgun. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się także Gökçe Eyüboglu, Melis Sezen  czy Kubilay Tunçer. Dokładna data premiery nie jest znana, jednak Fatma ma trafić na Netflix w 2021 roku. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE