Farma - casting. Jak sie zgłosić do nowego programu Polsatu?

2021-08-04 15:23 PK
Farma - casting. Jak sie zgłosić do nowego programu Polsatu?
Autor: Materiały prasowe Polsat

Farma - zgłoś się do programu! Takiego reality show na polskim rynku telewizyjnym jeszcze nie było. Farma to show, który doczekał się lokalnych edycji w ponad 20 krajach, teraz czas na Polskę! Program pokaże telewizja Polsat. Najważniejsze informacje dotyczące castingów znajdzie poniżej.

Farma - o co chodzi w nowym programie Polsatu? W show kilkanaście osób wyrwanych prosto z wygodnego życia w mieście trafi na miesiąc do wiejskiego gospodarstwa bez prądu, bez internetu i bez ciepłej wody. Czy pobyt na łonie natury, pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami i zarządzanie hektarami ziemi będą sielanką? Tam nie da się udawać i nie da się niczego ukryć. Trzeba być sobą… i przetrwać!

Uczestnicy zamieszkają pod jednym dachem i będą musieli nauczyć się współpracować – czeka ich nie tylko ciężka rolnicza codzienność, ale też zadania tygodniowe sprawdzające ich umiejętności i siłę charakteru. Między mieszkańcami gospodarstwa zawiążą się przyjaźnie, sojusze, a może nawet miłości, ale przede wszystkim będzie liczyła się rywalizacja! Przed nimi zacięte pojedynki, ekscytujące starcia i wyzwania! Uczestnicy niejednokrotnie staną przed trudnymi wyborami. Walka o zwycięstwo będzie pełna wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Farmera Roku i wielkie pieniądze!

Patrycja z "M jak miłość" pochwaliła się na czym jeździ! Alżbeta Lenska pokazała wszystko! - WIDEO, ZDJĘCIA

Farma - casting

Aby zostać jednym z uczestników pierwszej polskiej edycji programu „Farma” należy wysłać swoje zgłoszenie. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: farma.polsat.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE