Programy

Farma 3: Od tego pojedynku zależy wszystko. Wygrani wchodzą do finału. Przegrany wraca do domu

2024-02-29 19:15

Renia, Amanda czy Angie - która z nich stanie obok Maćka w wielkim finale trzeciej edycji Farmy? Dzień po tym jak poznaliśmy pierwszego finalistę najnowszej serii pozostali uczestnicy zmierzą się w ostatnich dwóch pojedynkach. To od nich będzie zależał skład finałowego odcinka, ale również to, kto zgarnie Złote Widły i 100 tysięcy złotych. To będą naprawdę wyczerpujące starcia!

Dwa ostatnie pojedynki w trzeciej edycji Farmy będą wymagały od uczestników nie tylko wielkiej mobilizacji i siły, ale również ogromnej precyzji i matematycznych umiejętności. Od nich będzie zależało być albo nie być. Finał Farmy 2024 zbliża się wielkimi krokami. Teraz nie ma już miejsca na pomyłki, nieścisłości czy jakiekolwiek niedociągnięcia. Renia, Angie i Amanda zawalczą o to, by dołączyć do Maćka, który jest pierwszym finalistą trzeciej edycji show. Jedna z nich wróci do domu tuż przed wyczekiwanym rozstrzygnięciem. Z kolei dwie pozostałe uczestniczki pojawią się 1 marca w warszawskim studiu, z którego odbędzie się emisja na żywo. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wygrał Farmę 2024 i zdobył 100 tysięcy złotych, Złote Widły oraz tytuł Trzeciego Najlepszego Farmera.

Aktorzy, którzy do złudzenia przypominali morderców. Te role to majstersztyk! | To Się Kręci #29

Farma 3 - finał

Ostatniego dnia lutego poznamy pozostałych finalistów trzeciej edycji Farmy. Obrządek to tym razem nerwowy czas dla Farmerów, których głowy zajmują nadchodzące pojedynki. Nie oszczędzi ich również Szymon, który nieoczekiwanie pojawi się w bramie Farmy. Uczestnicy, przed kolejnym starciem będą marzyć o odpoczynku i chwili relaksu, ale czy mogą tego oczekiwać od Szymona, który zjawia się tylko wtedy, gdy jest do wykonania zadanie? Biletem do finału dla drugiego Farmera będzie działanie matematyczne. Jedni nabiorą wiatru w żagle, innym zaś matematyka podetnie skrzydła. Na dwóch ostatnich Farmerów będzie czekać pojedynek ostatniej szansy. Kto z nich stanie na wysokości zadania i dołączy do finałowej trójki?

Farma 2024 - zwycięzca

To jednak nie koniec. Produkcja oficjalnie poinformowała, że po raz pierwszy w historii Farmy Telewizja Polsat zaprasza wszystkich fanów do wzięcia udziału w głosowaniu w Plebiscycie Kłos Internautów na farmowym Facebooku i Instagramie. Po zakończeniu czwartkowego odcinka na fanpage programu pojawią się posty, w których widzowie będą mogli oddać głoś na swojego ulubionego farmera spośród wszystkich uczestników 3 edycji. Głosowanie potrwa do 1 marca do godz.15:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas emisji finału „Farmy” w najbliższy, piątkowy wieczór. Nagrodą w tym wyjątkowym konkursie jest uznanie widzów oraz amulet, który już zawsze będzie przypominał jednemu z farmerów, że właśnie on był ulubieńcem internautów.