Ariana Grande

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Fani Ariany Grande w końcu zobaczą to, czego nie zobaczyli w Polsce. Ciary gwarantowane!

2020-12-12 14:45

Ariana Grande to bez wątpienia jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki pop. Hity piosenkarki zna każdy, a bilety na jej koncerty rozchodzą się w ekspresowym tempie. Tak było również w przypadku zaplanowanego na wrzesień 2019 roku show wokalistki w Polsce. Ostatecznie nie doszło ono jednak do skutku. Teraz, za sprawą dokumentu na Netflix, fani zobaczą kulisy ostatniej trasy piosenkarki. Kiedy premiera?

Ariana Grande - Netflix pokaże kulisy życia wielkiej gwiazdy popu, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Ba! Można wręcz uznać, że z roku na rok gwiazda piosenkarki świeci jeszcze jaśniej. Nic dziwnego, że właściciele jednej z największych firm na świecie zdecydowali się nakręcić dokument właśnie o niej. Film zatytułowany excuse me, i love you będzie zapisem ostatniego tournee wokalistki, z którym miała ona przyjechać do Polski. Niestety, na miesiąc przed planowaną wizytą w ramach Sweetener World Tour Ariana Grande poinformowała, że z przyczyn osobistych odwołuje swoje show w naszym kraju. Za sprawą filmu excuse me, i love you polscy fani będą mieli okazję poczuć się, jakby byli na koncercie idolki. Co więcej, produkcja ma zawierać wiele prywatnych nagrań zza kulis. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun. Kiedy premiera dokumentu?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande na Netflixie - kiedy premiera dokumentu?

Fani Ariany powinni zarezerwować sobie poniedziałek, 21 grudnia. Właśnie tego dnia w serwisie Netflix pojawi się długo wyczekiwany dokument o jednej z największych gwiazd współczesnego popu - excuse me, i love you.

Netflix oferuje filmy dokumentalne także o innych gwiazdach. Niedawno swoje premiery miały produkcje o Taylor Swift, BLACKPINK czy o Shawnie Mendesie.

Jak dobrze znasz teledyski Ariany Grande?

Pytanie 1 z 7
To kadr z teledysku:
Zdjęcie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE