Fame MMA 19

i

Autor: Fame MMA / Facebook

FAME MMA

Fame MMA STREAM LIVE - CENA. Ile kosztuje Fame MMA 19?

2023-09-02 9:00

Transmisja na żywo z FAME MMA 19 to doskonała opcja dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się na Tauron Arenie w Krakowie. Podczas kolejnej edycji wydarzenia ponownie nie zabraknie głośnych nazwisk. Zawalczą Amadeusz Ferrari, Arkadiusz Tańcula, Xayoo, Franciszek Rusiecki oraz Natan Marcoń, Sheya i Dominika Rybak. To oczywiście tylko przedsmak karty walk, która zapowiada wiele elektryzujących emocji. Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać galę? Odpowiadamy!

Fame MMA 19 odbywa się 2 września 2023 roku (sobota) w krakowskiej Tauron Arenie. To już kolejna edycja wydarzenia, które podczas każdej odsłony gromadzi nie tylko ogromną publiczność na miejscu, ale również tłumy przed ekranami. Tym razem włodarze ponownie przygotowali wiele niespodzianek dla widzów, więc kibice na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. Karta walk jasno pokazuje, czego się spodziewać. Nie zabraknie stałych bywalców gali, ale także tych, którzy dopiero na Fame MMA stawiają pierwsze kroki.

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2.09.2023?

Artur Binkowski wyśmiał Marcina Najmana! "To jest nieudacznik!" | Andrzej Kostyra

FAME MMA 19 - cena PPV. Transmisja online live stream

Fame MMA 19 online można oglądać tylko i wyłącznie na dedykowanej stronie wydarzenia - FAMEMMA.TV. Warto podkreślić, że transmisja nie będzie pokazywana w żadnej stacji telewizyjnej, podobnie jak to miało miejsce podczas poprzednich edycji imprezy. Jeżeli chodzi o cenę PPV, to koszt najtańszego pakietu wynosi 34,99 zł (jakość 720p, dostęp 48 godzin VOD), a koszt pakietu Premium 39,99 zł (jakość 1080p, dostęp do wysokiej jakości przez 168 godzin po emisji wydarzenia w serwisie VOD oraz tzw. Training Day - czyli dzień z życia zawodnika x4). Podczas zakupu PPV można spodziewać się jeszcze niewielkiej opłaty transakcyjnej.