FAME MMA 4 - online PPV

i

Autor: screen youtube.com/FAME MMA FAME MMA 4 - online PPV

Fame MMA 4 - gdzie obejrzeć online? Cena PPV

2019-06-22 22:15

Fame MMA 4 - gdzie oglądać czwartą edycję gali, w której zmierzą się celebryci, influencerzy, youtuberzy i raperzy? Jak będzie cena PPV? Transmisja online z Fame MMA 4 do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Fame MMA 4 - gdzie oglądać online i jaka jest cena PPV? Takie pytania z pewnością zadaje sobie tysiące fanów, którzy chcą obejrzeć walki gwiazd polskiego internetu. Już 22 czerwca 2019 roku w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się czwarta odsłona FAME MMA, podczas której wystąpią m.in. Linkimaster, Lil Masti (znan szerzej jako SexMasterka), Kubańczyk i Don Kasjo. Jak wygląda sprawa z transmisją na żywo z tego wydarzenia?

Fame MMA 3 - gdzie oglądać, PPV

Gdzie oglądać Fame MMA 4 online? PPV czy za darmo? Podobnie jak przypadku poprzednich gal transmisja online z Fame MMA będzie płatna. Walki freaków internetowych będziemy mogli śledzić na żywo dopiero po wykupieniu PPV. Koszt streamu 4. edycji Fame MMA najprawdopodobniej będzie opiewał na kwotę 19,99 złotych. Jak poznamy więcej szczegółów dotyczących transmisji online z FAME MMA 4 zostanie o tym niezwłocznie poinformowani.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE