Fame MMA 18

i

Autor: Fame MMA / Facebook

FAME MMA

Gdzie obejrzeć Fame MMA 18? Transmisja na żywo [PPV, CENA, STREAM]

2023-05-19 13:57

Transmisja na żywo z FAME MMA 18 to doskonała opcja dla tych, którzy nie mogą osobiście pojawić się na Atlas Arenie w Łodzi. Podczas kolejnej edycji wydarzenia ponownie nie zabraknie głośnych nazwisk. Zawalczą Amadeusz Ferrari, Marcin Dubiel, ale także Kacper Błoński. To oczywiście tylko przedsmak karty walk, która zapowiada wiele elektryzujących emocji. Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać galę? Odpowiadamy!

Fame MMA 18 odbywa się 20 maja 2023 roku (sobota) w łódzkiej Atlas Arenie. To już kolejna edycja wydarzenia, które podczas każdej odsłony gromadzi nie tylko ogromną publiczność na miejscu, ale również tłumy przed ekranami. Tym razem włodarze ponownie przygotowali wiele niespodzianek dla widzów, więc kibice na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. Karta walk jasno pokazuje, czego się spodziewać. Nie zabraknie stałych bywalców gali, ale także tych, którzy dopiero na Fame MMA stawiają pierwsze kroki.

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Fame MMA 18 PPV: Gdzie oglądać?

Fame MMA 18 PPV obejrzą stali widzowie i miłośnicy gal federacji, ale również zupełnie nowa publiczność. Wielu kibiców na pewno nie będzie chciało przegapić rywalizacji, o których zawsze dyskutuje się na długo po zakończonej gali. Kto tym razem wyjdzie z walk zwycięsko, a kto będzie musiał zmierzyć się z porażką? Przekonamy się już w sobotę. Warto zaznaczyć, że Fame MMA 18 na żywo można oglądać tylko za pośrednictwem strony internetowej. Transmisja live pojawi się na oficjalnej stronie federacji.

Fame MMA 18 PPV: CENA

Ile kosztuje Fame MMA 18 PPV? Cena transmisji nie uległa zmianie, patrząc na poprzednią odsłonę wydarzenia. Ponownie najtańszą opcją, by legalnie obejrzeć walki jest pakiet BASIC w cenie 34,99 zł. W tym przypadku dostaniemy, m.in. dostęp do transmisji live w jakości 720p. Jeżeli zależy nam na jakości Full HD, to trzeba będzie liczyć się z większym, chociaż niewiele, wydatkiem. Tak prezentuje się wstępna rozpiska:

Fame MMA 18 LIVE PREMIUM: 1080p + 7 DNI VOD (od 39,99ZŁ):

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x4

FAME MMA 17 PPV BASIC: 720p + 48H VOD (od 34,99 zł)

  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE