Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

FREAK-FIGHTY

Fame MMA 18 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2023?

2023-03-27 15:05

Karta walk Fame MMA 18 wzbudza duże zainteresowanie szczególnie wśród tych osób, które uważnie śledzą losy najpopularniejszych celebrytów. Kto walczy na Fame MMA 18? Włodarze po raz kolejny podnoszą sobie poprzeczkę zestawiając ze sobą największe gwiazdy muzyki, internetu, a nawet znane osobistości świata sportu. Jak wygląda karta walk Fame MMA maj 2023? Kto walczy? Lista walk do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 18 - karta walk, walki
 2. Kto walczy na Fame MMA 15?
 3. Fame MMA 18 - zawodnicy

Fame MMA 18 karta walkwalki, zawodnicy, to kwestie, które najbardziej interesują fanów walk największych gwiazd internetu. Kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 18? Włodarze popularnej freak-fightowej federacji przygotowali mnóstwo niespodzianek, co niewątpliwie spodoba się wiernym i stałym widzom. Gala Fame MMA 18 na żywo będzie atrakcyjna zarówno dla kibiców siedzących na trybunach, jak i dla tych, którzy preferują oglądać wydarzenie przed szklanym ekranem. Walki na Fame MMA 18 to niezapomniane wrażenia, wielkie uniesienia i ogólnie ogromne emocje z udziałem debiutantów, ale także tych, którzy już w przeszłości pojawiali się w oktagonie. Jak wygląda karta walk Fame MMA 18 3 lutego 2023? Aktualizujemy ją w tym miejscu!

Fame MMA 18 - DATA, KARTA WALK, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 18?

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60

Fame MMA 18 - karta walk, walki

Karta walk Fame MMA 18 to elektryzujące starcia, niebywałe uniesienia i zaskakujące ogłoszenia, czyli niespodzianki, jakie przygotowali organizatorzy. Druga gala w 2023 na pewno zostanie zapamiętana przez kibiców i zapisze się mocnym, wyraźnym drukiem w całej historii. Stanie się tak za sprawą całościowej oprawy, ale przede wszystkim karty walkKto walczy na Fame MMA 15? Lista walk aktualizowana na bieżąco w tym miejscu:

 • TBA - TBA: walka wieczoru
 • Arkadiusz Tańcula - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka: walka o mistrzowski pas do 84 kg.
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA
 • TBA - TBA

Kto walczy na Fame MMA 15?

Jakie walki na Fame MMA 18 wywołają emocje? Jednym z najgorętszych pojedynków wieczoru będzie starcie o mistrzowski pas w kategorii do 84 kilogramów. Początkowo walka Tańcula vs Wiewiórka 2023 miała odbyć się na siedemnastej odsłonie wydarzenia. W wyniku kontuzji tego pierwszego musiała zostać przeniesiona. 

Fame MMA 18 - zawodnicy

Zawodnicy Fame MMA 18 będą ujawniani, co jakiś czas. Sporo jest pogłosek i informacji, że do klatki powróci Mateusz Tromba Trąbka. Sporo mówi się o tym, że w klatce ponownie pojawi się Marcin Dubiel, a także Kacper Błoński. Nie brakuje opinii, że na osiemnastce dojdzie do elektryzującego starcia Marconia z Szeligą. Na wszystkie tych wszystkich informacji musimy poczekać. Zapewniamy jednak, ze będzie się działo!

Kiedy jest Fame MMA 18? Kto walczy na Fame MMA 18, 2023? [DATA, KARTA WALK]

Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE