Fame MMA 11: KONFERENCJA 2 PPV online. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Fame MMA 11: KONFERENCJA 2 PPV online. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?
Autor: Lizakowska / Fame MMA Fame MMA 11: KONFERENCJA 2 PPV online. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Druga konferencja Fame MMA 11 online to gwarancja dużych emocji z udziałem głównych bohaterów wieczoru. To właśnie oni, w czasie medialnego spotkania stoczą ostatnią walkę na słowa i spróbują poprowadzić grę psychologiczną, by przestraszyć swojego oponenta. Kiedy oglądać drugą konferencję Fame MMA 11? Transmisja konferencji Fame MMA 11 online jest w PPV czy za darmo? Podpowiadamy i podrzucamy garść najważniejszych szczegółów w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 online: kiedy? [DATA]
  2. Druga konferencja Fame MMA 11 - gdzie? [MIEJSCE]
  3. Fame MMA 11: konferencja 2 - TRANSMISJA

Fame MMA 11: konferencja 2 PPV online czy za darmo? Co wiadomo, jeśli chodzi o to, jak wygląda konferencja 2 Fame MMA 11 live online? Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać medialne spotkanie? Jeśli szukacie odpowiedzi na te wszystkie pytania, to idealnie trafiliście. Odpowiedzi podrzucamy, tylko w tym miejscu! Druga konferencja Fame MMA 11 to już ostatnia prosta przed główną galą, która odbędzie się 2 października 2021. Główni bohaterowie wydarzenia, w związku z tym za sprawą konferencji, mają ostatnią szansę na stoczenie walki na słowa i próbę gry psychologicznej ze swoim oponentem. Karta walk Fame MMA 11 to dużo ciekawych nazwisk, dlatego podczas spotkania z mediami nie będzie brakować niespodziewanych momentów. Konferencja 2 Fame MMA 11 online live przyciągnie uwagę chociażby fanów takich gwiazd, jak Wardęga, Dubiel, Smolasty, czy Miły Pan. To również wyjątkowy moment pod kątem sportowym, ponieważ w walce wieczoru Borys Mańkowski zmierzy się z Normanem Parke!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Fame MMA 11 KONFERENCJA 2 online: kiedy? [DATA]

Kiedy jest konferencja 2 Fame MMA 11 na żywo? Data ostatniej konferencji przed wyjątkową, jedenastą odsłoną wydarzenia nie jest tajemnicą. Gwiazdy federacji, współtworzonej przez Wojtka Golę i Michała Barona, spotkają się i zasiądą za stołem już 26 września 2021.

Druga konferencja Fame MMA 11 - gdzie? [MIEJSCE]

Fame MMA 11 druga konferencja 2021 przyniesie zaskakujące rozstrzygnięcia i za jej sprawą zrodzą nam się nowe konflikty gwiazd? Przekonamy się już 26 września od godziny 18:00. Soczysta walka na słowa rozegra się w Global Expo w Warszawie.

Fame MMA 11: konferencja 2 - TRANSMISJA

Konferencja 2 Fame MMA 11 to pozycja obowiązkowa dla osób, które uwielbiają takie gwiazdy, jak: Wardęga, Dubiel, OjWojtek, Smolasty, Marcin Malczyński, Arek Tańcula czy Amadeusz Roślik. Fame MMA 11 konferencja 2 online PPV czy za darmo? Jeśli nie udało się wam kupić wejściówek na konfę lub po prostu wolicie oglądać wydarzenie w domowym zaciszu, to koniecznie odpalcie stream na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube. Start konferencji Fame MMA 11 już 26 września 2021 o godzinie 18:00. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK, DATA, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame MMA 12?

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Ewelinę Lisowską w FAME MMA?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE