Ezel - ile odcinków liczy turecki serial kryminalny?

2021-03-23 16:29 AW
Ezel
Autor: Materiały Prasowe

DIZI to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.

Ezel - ile odcinków liczy turecki serial kryminalny? Grupa Kino Polska TV uruchamia kanał DIZI w całości poświęcony tureckim produkcjom. Od 1 kwietnia najnowszy kanał z portfolio Grupy będzie dostępny dla abonentów Vectry i Multimedia Polska, ale docelowo widzowie będą go mogli oglądać również u innych operatorów. W ofercie DIZI znajdą się głośne i uwielbiane przez widzów na całym świecie produkcje znad Bosforu.

Ezel - ile odcinków liczy turecki serial kryminalny?

Historia o zdradzie, która dzieli i zemście, która łączy. Serial opowiada o mężczyźnie, który po odbyciu służby wojskowej powraca w rodzinne strony i planuje ślub z Eyşan. Główny bohater nie wie, że jego przyjaciele wraz z narzeczoną zaplanowali spisek – wrabiają go w kradzież pieniędzy i morderstwo. Zdradzony przez najbliższych trafia na osiem lat do więzienia. Tam rodzi się w nim pragnienie zemsty za krzywdy, jakich doznał. Ömer pozoruje własną śmierć i poddaje się operacji plastycznej, by nikt go nie rozpoznał . Powraca jako Ezel Bayraktar i chce dokonać odwetu. Serial stał się hitem zarówno w Turcji, jak i poza jej granicami. W oryginalnej emisji serial składał się z dwóch sezonów i liczył łącznie 71 odcinków.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE