Ewa Wachowicz

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Ewa Wachowicz - wiek, mąż, Instagram. Co wiemy o Miss Polonia 1992?

2021-01-17 20:51

Ewa Wachowicz to osobowość telewizyjna, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Uwielbiana przez widzów od lat z powodzeniem prowadzi program Ewa gotuje, w którym dzieli się przepisami na nierzadko skomplikowane dania. W 1992 to właśnie ona zdobyła tytuł Miss Polonia, a w 2021 roku zasiądzie w jury konkursu Miss Polski. Co o niej wiemy?

Ewa Wachowicz - wiek, mąż, Instagram, Miss Polonia 1992 - to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz w kontekście producentki telewizyjnej i gospodyni uwielbianych przez widzów programów kulinarnych. Choć Ewa Wachowicz kojarzy się ludziom przede wszystkim z byciem modelką, to jej doświadczenia zawodowe są dużo bardziej pokaźne. Mało kto pamięta dziś, że niedługo po zdobyciu tytułu Miss Polonia 1992 Ewa Wachowicz została sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka. Gwiazda ma na swoim koncie również prowadzenie teleturniejów, jak również pisanie felietonów czy produkcję wielu hitów telewizyjnych, w tym Podróży kulinarnych Roberta Makłowicza.

Ewa Wachowicz - wiek

Ile lat ma Ewa Wachowicz? Producentka niezmiennie od lat zachwyca wyglądem. Aż ciężko uwierzyć, że w 2020 roku skończyła 50 lat. Urodziła się bowiem 19 października 1970 roku.

Ewa Wachowicz - mąż, dzieci

Internautów interesuje życie prywatne Ewy Wachowicz. Do 2006 roku gwiazda TV była żoną Przemysława Osuchowskiego. To właśnie z nim ma córkę Aleksandrę. Obecnie dziennikarka związana jest ze Sławomirem Kowalewskim.

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Ewa Wachowicz - Instagram

Jak na osobowość telewizyjną przystało, Ewa Wachowicz posiada konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Gwiazdę śledzi ponad 150 tysięcy użytkowników, a jej nick to po prostu @ewawachowicz.