Ewa Mrozowska pożegnała się z widzami. Gwiazda "Gogglebox" odchodzi z programu i podaje zaskakujący powód

2022-08-10 12:03 Leon Pietrzak
Ewa Mrozowska / Sylwia Bomba / Gogglebox
Autor: TTV/Tomasz Kordek

Ewa Mrozowska to ulubienica widzów. Występy w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" przyniosły jej ogromną rozpoznawalność i wiernych fanów. Jednak po 8 latach postanowiła zrezygnować z udziału w popularnym show. Podała zaskakujący powód.

W nowym sezonie Gogglebox pojawi się wiele zmian. Jedną z nich będą nowe twarze, które zobaczymy już jesienią w TTV. Twórcy wybrali kilka świeżych nazwisk z czerwcowego castingu, ale nie zdradzili jeszcze, kto dokładnie się pojawi. Na pewno do obsady powrócą Sylwia Bomba i Agnieszka Kotońska. Niestety nie będziemy już oglądać Ewy Mrozowskiej. Gwiazda "Goggleboxa" postanowiła pożegnać się z zespołem i oficjalnie zakończyła współpracę z popularnym show. Co się stało?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Ewa Mrozowska odchodzi z Gogglebox

Ewa Mrozowska zaskoczyła swoich fanów nowym wpisem. W poście na Instagramie pożegnała się z widzami i oficjalnie poinformowała o odejściu z programu. Fani nie ukrywają smutku i żałują, że nie będą mogli juz oglądać swojej ulubienicy. Napisała, że zasady, którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły jej dalszy udział w "Gogglebox" oraz podkreśliła, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

"Dzień dobry Kochani! Od września nie zobaczycie mnie już w programie! To już koniec mojej przygody w #gogglebox! Po 8 latach komentowania dla was, muszę się pożegnać. Zasady którymi kieruje się w życiu, uniemożliwiły mi dalszy udziału w programie! Może to dobrze, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! W końcu byłam w Gogglebox od pierwszego odcinka, ale łezka kręci się w oku." - możemy przeczytać pod jednym ze zdjęć na Instagramie Ewy Mrozowskiej

Gogglebox sezon 17 - kiedy nowe odcinki?

Widzowie "Goggleboxa" już niedługo zobaczą nowe odcinki swojego ulubionego programu. Siedemnasty sezon ma zadebiutować w jesiennej ramówce TTV, a dokładniej we wrześniu 2022 roku. Wszystkie odcinki będzie można oglądać również na Playerze.

Sonda
Będzie brakować ci Ewy Mrozowskiej w nowym sezonie Gogglebox?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE