Eurowizja 2021 - POWTÓRKA. Kiedy oglądać ponownie półfinały i finał konkursu?

2021-05-22 18:57 Alicja Wójcik
Rafał Brzozowski
Autor: SplashNews.com/East News

Tegoroczna Eurowizja wywołuje niezwykle dużo emocji z racji tego, że na konkurs fani musieli czekać aż dwa lata! Zeszłoroczna edycja, podczas której Polskę miała reprezentować Alicja Szemplińska, została odwołana z powodu pandemii. W 2021 roku z Polski do Rotterdamu pojechał Rafał Brzozowski, który reprezentuje nasz kraj z utworem The Ride. W tym roku półfinały Eurowizji zostały zaplanowane na 18 i 20, a finał na 22 maja.

Eurowizja 2021 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie można ponownie obejrzeć półfinały i finał konkursu? W tym roku Eurowizja organizowana jest w Rotterdamie w hali Ahoy dzięki wygranej Duncana Laurence'a, który w 2019 reprezentował Holandię. Zgodnie z zasadami konkursu Holandia automatycznie awansuje do finału konkursu jako tegoroczny organizator, razem z krajami tzw. Wielkiej Piątki, czyli Francją, Hiszpanią, Niemcami, Wielką Brytanią i Włochami.

Eurowizja 2021 - POWTÓRKA. Kiedy i gdzie można ponownie obejrzeć półfinały i finał konkursu?

Zarówno półfinał, jak i finały będą transmitowane w TVP1 od godziny 21 (18, 20 oraz 22 maja). Powtórki telewizyjne będzie można zobaczyć:

  • I półfinał: 19 maja o godz. 21:35 w TVP Rozrywka, o godz. 23:40 w TVP Kobieta
  • II półfinał: 21 maja o godz. 21:35 w TVP Rozrywka, o godz. 00:15 w TVP Kobieta
  • finał: 23 maja o godz. 15:10 w TVP Kobieta

Oprócz tego zarówno półfinały, jak i finał, będą transmitowane na żywo na YouTubie, a zapis z transmisji będzie można obejrzeć również po jej zakończeniu. Będą one dostępne na oficjalnym kanale na YouTubie konkursu. Transmisja w internecie odbywa się jednak w języku angielskim i nie jest dostępny polski komentarz w jej trakcie.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE