Eurowizja 2021 finał - stream online. Gdzie obejrzeć w internecie?

2021-05-22 18:57 Adrian Rybak
Eurowizja 2021 - Ahoy Arena Rotterdam
Autor: ROBIN VAN LONKHUIJSEN/AFP/East News

Eurowizja 2021 już w tym tygodniu. Największy na świecie konkurs muzyczny wraca po roku przerwy. W 2020 został odwołany przez pandemię koronawirusa. Tym razem jest on organizowany w Rotterdamie. Wiadomo, że transmisję w telewizji będzie można zobaczyć w TVP. Wiele osób zastanawia się, czy będzie też stream w internecie. Rozwiewamy wątpliwości.

Eurowizja 2021 już zaraz. Wiadomo, że reprezentantem Polski jest Rafał Brzozowski, który w Rotterdamie ma zaśpiewać piosenkę The Ride. Wybór był chłodno przyjęty przez internautów, jednak Rafał Brzozowski obiecał, że obroni piosenkę na scenie i da z siebie wszystko. Eksperci nie dają Polsce szans na przejście do finału, ale fani konkursu oraz fani Brzozowskiego wciąż mają nadzieję, że uda się to osiągnąć. Kiedy Polska zawalczy o awans? Polski występ odbędzie się w czwartek 20.05.2021, ale sama Eurowizja zacznie się dwa dni wcześniej. Pierwszy półfinał już we wtorek 18.05.2021. Transmisja wszystkich koncertów o godzinie 21:00 w TVP1. Czy będzie można zobaczyć ją też w internecie? Dla osób zainteresowanych mamy dobrą informację.

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - transmisja online

Eurowizję 2021 będzie można zobaczyć też w internecie. Jak co roku, przygotowana została specjalna transmisja na YouTube. Będzie można ją znaleźć na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest. Warto jednak mieć na uwadze, że nie będzie tam komentarzy w języku polskim. Transmisja online na YouTube jest dostępna jedynie w oryginalnej wersji językowej. Osoby, które chcą obejrzeć Eurowizję po polsku muszą skorzystać ze strony internetowej eurowizja.tvp.pl.

Eurowizja 2021 - kto wygra?

Aktualnie do wygranej typowany jest włoski zespół Maneskin. To grupa rockowa, która w Rotterdamie wykona piosenkę Zitti e buoni. Na drugim miejscu rankingów ekspertów znajduje się Francja, którą reprezentuje Barbara Pravi z piosenką Voila. Pierwszą trójkę ma zamknąć utwór Je Me Casse, który w barwach Malty śpiewa Destiny.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE