Eurowizja 2021 finał - stream online. Gdzie obejrzeć w internecie?

2021-05-22 18:57 Adrian Rybak
Eurowizja 2021 - Ahoy Arena Rotterdam
Autor: ROBIN VAN LONKHUIJSEN/AFP/East News

Eurowizja 2021 już w tym tygodniu. Największy na świecie konkurs muzyczny wraca po roku przerwy. W 2020 został odwołany przez pandemię koronawirusa. Tym razem jest on organizowany w Rotterdamie. Wiadomo, że transmisję w telewizji będzie można zobaczyć w TVP. Wiele osób zastanawia się, czy będzie też stream w internecie. Rozwiewamy wątpliwości.

Eurowizja 2021 już zaraz. Wiadomo, że reprezentantem Polski jest Rafał Brzozowski, który w Rotterdamie ma zaśpiewać piosenkę The Ride. Wybór był chłodno przyjęty przez internautów, jednak Rafał Brzozowski obiecał, że obroni piosenkę na scenie i da z siebie wszystko. Eksperci nie dają Polsce szans na przejście do finału, ale fani konkursu oraz fani Brzozowskiego wciąż mają nadzieję, że uda się to osiągnąć. Kiedy Polska zawalczy o awans? Polski występ odbędzie się w czwartek 20.05.2021, ale sama Eurowizja zacznie się dwa dni wcześniej. Pierwszy półfinał już we wtorek 18.05.2021. Transmisja wszystkich koncertów o godzinie 21:00 w TVP1. Czy będzie można zobaczyć ją też w internecie? Dla osób zainteresowanych mamy dobrą informację.

Eurowizja 2021. Tak Rafał Brzozowski przygotowywał się na Eurowizję 2021

Eurowizja 2021 - transmisja online

Eurowizję 2021 będzie można zobaczyć też w internecie. Jak co roku, przygotowana została specjalna transmisja na YouTube. Będzie można ją znaleźć na oficjalnym kanale Eurovision Song Contest. Warto jednak mieć na uwadze, że nie będzie tam komentarzy w języku polskim. Transmisja online na YouTube jest dostępna jedynie w oryginalnej wersji językowej. Osoby, które chcą obejrzeć Eurowizję po polsku muszą skorzystać ze strony internetowej eurowizja.tvp.pl.

Eurowizja 2021 - kto wygra?

Aktualnie do wygranej typowany jest włoski zespół Maneskin. To grupa rockowa, która w Rotterdamie wykona piosenkę Zitti e buoni. Na drugim miejscu rankingów ekspertów znajduje się Francja, którą reprezentuje Barbara Pravi z piosenką Voila. Pierwszą trójkę ma zamknąć utwór Je Me Casse, który w barwach Malty śpiewa Destiny.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE