Eurowizja 2020 preselekcje - kiedy, gdzie i o której oglądać? Transmisja TV i ONLINE, powtórki

2020-01-28 15:31
Eurowizja 2020 - preselekcje. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Transmisja TV i ONLINE
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER Eurowizja 2020 - preselekcje. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Transmisja TV i ONLINE

Polskie preselekcje do konkursu piosenki Eurowizji zostaną rozegrane w trzech odsłonach Szansy na sukces. Kiedy obejrzymy występy kandydatów? Gdzie znajdziemy transmisję na żywo? O której godzinie emisja? Podpowiadamy!

Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 to trzy Odcinki Specjalne telewizyjnego show, w którym o tytuł Reprezentanta Polski w konkursie Piosenki Eurowizji 2020 rywalizować będą wokaliści wyłonieni na podstawie castingu internetowego. W każdym z trzech Odcinków Specjalnych weźmie udział 7 wokalistów. Występy w programie oceni jury w składzie: Cleo, Gromee oraz Michał Szpak. Nagrodą odcinka będzie awans do finału, w którym o tym, kto zostanie Reprezentantem Polski w Konkursie Eurowizja 2020 zadecydują widzowie (w głosowaniu SMS) i jury. W pierwszym odcinku uczestnicy zaśpiewają utwory z repertuaru szwedzkiej grupy ABBA.

Preselekcje do Eurowizji 2020- transmisja na żywo

Pierwszy z trzech odcinków programu Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 zostanie wyemitowany w niedzielę, 2 lutego w TVP 2 o godzinie 15:15. Powtórkę w telewizji będzie można obejrzeć 8 lutego w TVP 2 o 15:15 oraz tego samego dnia o 20:35 w TVP Rozrywka. Polskie preselekcje obejrzymy także online. Można to zrobić na stronie WP Pilot - opcja dostępna po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie.

NAJNOWSZE