Euro 2020. Polska - Słowacja na żywo. O której i gdzie oglądać? Transmisja TV i ONLINE

2021-06-14 16:35 kg
Paulo Sousa
Autor: Adam Jastrzebowski/REPORTER

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej wystartowały w piątek 11 czerwca 2021 roku i potrwają aż do 11 lipca. Przed nami aż 51 meczów, które rozegrane zostaną w 11 miastach-gospodarzach w 11 różnych państwach. W poniedziałek 14 czerwca reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz, który będzie również pierwszym meczem grupy E. O której i gdzie oglądać spotkanie Polska - Słowacja? Sprawdźcie!

Euro 2020. Polska - Słowacja na żywo. Na ten moment czekali wszyscy fani piłki nożnej oraz sportowych emocji. Wystartowały Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, na które musieliśmy poczekać aż 5 lat. Podczas Euro 2020 zobaczymy podopiecznych Paulo Sousy, którzy na murawie spotkają się z reprezentacjami Słowacji, Hiszpanii oraz Szwecji. Pierwszymi rywalami Polaków będą piłkarze Słowacji. Kiedy i o której oglądać mecz?

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].

Polska - Słowacja: transmisja TV i ONLINE

Pierwszy mecz na Euro 2020 reprezentacja Polski zagra z reprezentacją Słowacji. Spotkanie odbędzie się już w poniedziałek 14 czerwca 2021 roku o godzinie 18:00 na stadionie w Sankt Petersburgu. Wiadomo już, że spotkanie drużyn sędziować będzie Ovidiu Hategan, 40-letni rumuński arbiter. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport oraz online na stronie tvpsport.pl.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE