Esaret - turecki serial

i

Autor: Screen z YouTube.com/Esaret Kadr ze zwiastuna "Yeni Dizi Esaret Çok Yakında Kanal 7'de (2. Tanıtım)"

Esaret - turecki serial, który zastąpi Przysięgę. O czym jest? Będzie w Polsce?

2022-11-09 12:14

W Turcji wyemitowano ostatni odcinek Przysięgi. Serial o Emirze doczekał się końca, ale długo nie musieliśmy czekać na ogłoszenie nowej produkcji. Yemin zostanie zastąpiony przez Esaret. Czy nowy tytuł trafi również do ramówki TVP?

Przysięga dobiegła końca i nie doczekała się piątego sezonu. Twórcy nie przedłużyli uwielbianego na całym świecie serialu i postanowili zastąpić go zupełnie innym. W Polsce do ostatniego odcinka jeszcze daleko, a Telewizja Polska jeszcze nie ogłosiła, która produkcja zastąpi przebój znad Bosforu. Wiemy za to, co trafi w miejsce tureckiego Yemin za granicą. Ogłoszono, że będzie to "Esaret"! Zwiastun nadchodzącej serii wywołał niemałe zamieszanie! O czym jest?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Levent z serialu Zranione ptaki to mega ciacho! Na Instagramie nie brakuje gorących fotek

Dietetyczna PIZZA, FRYTKI I SUSHI [HIT] | ESKA XD - Fit vlog #60

"Esaret" zastąpi "Przysięgę". Turecki serial wzbudzi wiele kontrowersji?

Nowy serial, który trafił do tureckiej ramówki wzbudził wiele emocji. "Esaret" to produkcja pełna przemocy. Opowiada historię kobiety o imieniu Hira, która jest przykuta łańcuchami i więziona w pokoju przez pewnego mężczyznę. Bohaterka chce się wydostać i powtrzymać żądnego zemsty Oğuza. Czy nowy serial spodoba się fanom "Yemin"? Do emisji ostatniego odcinka w Polsce jeszcze daleko, a stacja TVP nie potwierdziła, jakim serialem zastąpi "Przysięgę". Jak "Esaret" trafi do naszego kraju, to na pewno poinformujemy o tym na ESKA.pl. Poniżej udostępniamy oficjalną zapowiedź serii.

Esaret - OBSADA

W głównej roli pojawia się marokańska aktorka Mahasin Al-Mrabet. To ona zagra uwięzioną kobietę Hirę. W postać Oğuza wciela się Cenk Torun. W pozostałych rolach występują: Ali Yağız Durmuş, Hilal Anay, Melahat Abbasova, Mustafa Şimşek, Zeki Ocak, Esra Demirci, Pervin Mert, Yağmur Çelik, Yaren Yıldırım, Kerem Tanık, Cerensu Gülnaz Çelik, Bülent Ergün, Başak Durmaz, Öncil Aktarıcı, Gözde Erdem i Sinem Karaçoban.