Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram

2021-06-28 8:23 AW
Elżbieta Romanowska
Autor: WBF Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram - to zapytania, których szukacie najczęściej na temat aktorki. Zbieramy je w jednym newsie.

Elżbieta Romanowska: wiek, wzrost, waga, wymiary, mąż, Instagram - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat aktorki. Co warto wiedzieć o Elżbiecie Romanowskiej? Oprócz tego, że można oglądać ją w wielu polskich filmach i serialach, Romanowska grała także w musicalach, m.in. polskiej wersji West Side Story. W 2016 brała udział w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie z Rafałem Maserakiem zajęli 2. miejsce.

Kazimierz Mazur: wiek, wzrost, rodzice, żona, dzieci, Instagram

Elżbieta Romanowska: wiek

Aktorka urodziła się 4 czerwca 1983 roku - w 2020 skończyła 37 lat.

Elżbieta Romanowska: wzrost

Elżbieta należy do bardzo wysokich kobiet - mierzy aż 180 cm wzrostu!

Elżbieta Romanowska: waga, wymiary

Aktorkę ma zdecydowanie pełne kształty, ale jak sama mówi, absolutnie nie zamierza się odchudzać i w pełni akceptuje siebie taką, jaka jest. Romanowska straciła sporo na wadze podczas treningów do Tańca z gwiazdami. Musiała wówczas stosować także specjalną dietę.

Elżbieta Romanowska: mąż

Romanowska niechętnie dzieli się z mediami szczegółami ze swojego życia prywatnego. W mediach społecznościowych również próżno szukać informacji na temat związków aktorki.

Elżbieta Romanowska: Instagram

Instagram aktorki to elaromanowska. Przede wszystkim można znaleźć tu zdjęcia z planów filmowych, premier teatralnych i... fotki psa aktorki, które bardzo chętnie wrzuca na swój profil.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE