Elif - to koniec tureckiego serialu?! Kiedy tragiczny finał produkcji?

2021-11-16 13:16 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od miesięcy cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, pościgi, intrygi, zdrady, romanse, obecność czarnych charakterów oraz za atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok. Wszystko to odnaleźć można w Elif. Niestety wielkimi krokami zbliża się koniec tureckiego hitu. Kiedy wyemitowany zostanie tragiczny finał produkcji?

Elif - to koniec tureckiego serialu?! Wymarzona miłość, Przysięga, Więzień miłości, Łzy Cennet, Miłosne potyczki, Wieczna miłość, Marzę o tobie, Elif czy też Zapach truskawek to produkcje znad Bosforu, które mają w Polsce ogromną rzeszę fanów. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. W każdym odcinku zdecydowanie nie brakuje emocji, przez co ciężko oderwać się od ekranu telewizora. Niestety wszystko co dobre, kiedyś się kończy. Kiedy finał Elif?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - kiedy finał serialu?

Elif to turecki hit, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 1000 odcinków historii Melek i Elif, w których zdecydowanie nie brakowało emocji. Już wkrótce zostanie wyemitowany ostatni odcinek telenoweli, w którym dojdzie do tragicznych wydarzeń. W finale produkcji znad Bosforu Kiymet odda strzał w kierunku Kerema, Macide oraz swojego syna, Mahira.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

W wyniku postrzału Macide zginie na miejscu, Kerem zostanie przetransportowany do szpitala, natomiast Mahir odniesie lekkie obrażenia. Na szczęście historia Melek i Elif zakończy się szczęśliwie, ponieważ rozpoczną one nowe życie u boku Mahira. Finał Elif zostanie wyemitowany już w lutym 2022 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE