Elif

i

Autor: materiały TVP

Elif streszczenie po polsku. Şafak próbuje wstać i upada na podłogę. Konieczna jest powtórna operacja

2021-12-19 17:03

Tureckie produkcje cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Każdy serial znad Bosforu, który debiutuje na ekranach naszych telewizorów, od razu staje się prawdziwym hitem. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, komediowe jak i kryminalne. Do ulubionych telenowel z Turcji zdecydowanie należy Elif, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach produkcji?

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Przysięga, Wieczna miłość, Elif, Więzień miłości, Miłosne potyczki, Zapukaj do moich drzwi, Marzę o tobie czy też Promyk nadziei to tureckie seriale, które cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok oraz za pościgi, porwania, romanse, intrygi, kłamstwa i zdrady. Wszystko to odnaleźć można w Elif, goszczącym na antenie TVP1 od 2017 roku.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Elif - odcinek 1119

W 1119. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 27 grudnia 2021 roku, Mahir proponuje Elif wspólne spędzenie dnia na mieście. Dziewczynka z radością się zgadza. Obserwujący ich z ukrycia Kerem, podejrzewa, że będzie towarzyszyła im Asli. Gdy po powrocie Elif do domu, bierze ją na spytki, okazuje się, że się nie mylił. Fikret dzwoni do Kiymet i informuje ją, że nowe dowody całkowicie oczyszczają ją z podejrzeń. Adwokatka ma nadzieję, że dzięki temu Kymet zostawi Melek w spokoju.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Leman próbuje zmusić Emirhana do powiedzenia policji prawdy o ataku na Şafaka. Emirhan jednak się nie odzywa. Jülide zaniepokojona przedłużającym się milczeniem chłopca, postanawia skonsultować się z psychologiem. Leman nieustannie robi Jülide wyrzuty. Nie wierzy też, gdy synowa, mówi jej, że Tufan pojawił się w szpitalu i ją szantażował. Şafak wybudza się po operacji. Kiedy próbuje wstać, upada na podłogę. Konieczna jest powtórna operacja.