Elif streszczenie po polsku. W domu Macide pojawia się jej siostra, Kymet. Kobieta coś knuje

2021-02-24 9:57 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Widzowie pokochali takie tytuły jak: Elif, Więzień miłości, Wymarzona miłość, Przysięga, Miłosne potyczki, Łzy Cennet czy też Wieczna miłość. Odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, romantyczne, jak i kryminalne. Jedna z wymienionych produkcji, Elif, gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Elif odcinek 930 - streszczenie. Elif to produkcja znad Bosforu, która na antenie TVP1 jest emitowana od 2017 roku. Od samego początku może się pochwalić sporą sympatią ze strony widzów oraz wysoką oglądalnością. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 900 odcinków serialu. Pod koniec lutego 2021 roku rozpocznie się emisja kolejnego, piątego już sezonu hitu. Nowe odcinki będą pełne emocji. Sprawdźcie szczegóły.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Elif - odcinek 930

W piątek 26 lutego 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zostanie pokazany pierwszy odcinek piątego sezonu Elif. To właśnie w nim dowiemy się, że Melek i Elif przeżyły atak ludzi Tarika, a Parla wraz z Keremem mieszka w domu Macide. Hümeyra nie może dojść do siebie po wszystkim, co przeżyła. Dodatkowo irytuje ją zachowanie Parli, która choć nie poślubiła Kerema, zachowuje się jak jego żona i pani domu. Macide ze smutkiem będzie przyglądać się całej sytuacji, nie mogąc pogodzić się z nieszczęśliwym losem swoich dzieci. W najbliższych odcinkach Elif w domu Macide pojawi się jej siostra, Kymet, która ponad 30 lat temu uciekła z ukochanym i już nigdy więcej nie skontaktowała się z rodziną.

Macide będzie szczęśliwa. Hümeyra nie będzie jednak podzielać radości Macide i Kerema, będzie pewna, że coś kryje się za niespodziewaną wizytą Kymet. W 930 odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na piątek, 5 marca 2021 roku, Macide będzie nalegać, by Kymet została w rezydencji. Kobieta z początku uda, że jest skrępowana tą propozycją i po chwili ulegnie namowom siostry. Gdy zostanie sama w pokoju, odbędzie podejrzaną rozmowę przez telefon... Co knuje siostra Macide? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach Elif.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE