Elif streszczenie po polsku. Kiymet prosi Fidan o dręczenie, a następnie zabicie Melek

2021-10-27 11:42 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, obecność czarnych charakterów, atrakcyjną obsadę, od której ciężko oderwać wzrok, porwania, intrygi, zdrady i romanse. Wszystko to odnaleźć można w Elif, czyli telenoweli znad Bosforu, która gości na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach produkcji? Sprawdźcie.

Elif streszczenie po polsku. Wymarzona miłość, Elif, Więzień miłości, Promyk nadziei, Łzy Cennet, Miłosne potyczki, Marzę o tobie, Wieczna miłość czy też Zapach truskawek to produkcje znad Bosforu, które przyciągają przed ekrany ogromną publiczność. Widzowie odnajdują w nich zarówno wątki obyczajowe, kryminalne, jak i romantyczne. Każdy odcinek to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Czy najbliższe odcinki Elif również będą pełne emocji?

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Elif - odcinek 1086

W 1086. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 8 listopada 2021 roku, wskutek wypadku samochodowego Mahirowi nie udaje się dojechać na widzenie na czas. Zawiedziona Melek pogrąża się jeszcze bardziej. Hümeyra dowiaduje się o widzeniu w więzieniu i postanawia zawieźć tam Elif. Niestety, docierają na miejsce w ostatniej chwili i nie zostają wpuszczone do sali odwiedzin. Tymczasem Fidan odwiedza Kiymet, która w zamian za pieniądze i przywileje w więzieniu prosi Fidan o dręczenie, a ostatecznie być może nawet zabicie Melek.

Sonda
Czy będzie Ci brakować serialu Elif?

Melek jest pewna, że coś uniemożliwiło przyjazd Elif. Kobieta odchodzi od zmysłów w obawie o los córki. W wyniku kolejnej awantury z Fidan, Gwiazda trafia na noc do izolatki. Fidan wykorzystuje jej nieobecność i każe Melek spać na gołej ziemi. Nazajutrz kobieta budzi się przemarznięta i z wysoką gorączką.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE