Elif streszczenie po polsku. Macide wykonuje szereg badań. Wyniki wskazują na początki choroby Alzheimera

2021-04-23 14:06 kg
Elif
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale od miesięcy cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Takie produkcje jak: Wymarzona miłość, Przysięga, Elif, Promyk nadziei, Więzień miłości czy też Miłosne potyczki przyciągają ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi kolejne miłosne perypetie głównych bohaterów. Jeden z wymienionych tytułów, Elif, gości na antenie TVP1 od 2017 roku. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach serialu?

Elif odcinek 970 - streszczenie po polsku. Produkcje znad Bosforu skradły serca widzów, którzy uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji, nieprzewidywalność, porwania, romanse, zdrady, pościgi i morderstwa. Nie brakuje również czarnych charakterów, które nieźle mieszają w życiu głównych bohaterów oraz za wszelką cenę osiągają swoje cele. Co wydarzy się w najbliższych epizodach Elif? Sprawdźcie!

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Elif - odcinek 970

W ostatnich odcinkach Elif Macide zauważyła, że stopniowo traci pamięć. Początkowo starała się odsuwać ten problem na bok. Kiedy jednak zauważyła, że objawy nie mijają, postanowiła wykonać szereg badań. W 970. odcinku serialu, którego emisję zaplanowano na wtorek 4 maja 2021 roku, Macide otrzyma wyniki rezonansu magnetycznego. Okaże się, że kobieta ma początki choroby Alzheimera. Co jeszcze wydarzy się w 970. epizodzie hitu? Melek zaczyna martwić się o Elif, która w obawie o niepowodzenie w szkole nawet weekend poświęca na naukę. Z pomocą przychodzi im Asl. Wiedząc, że Elif jest ciekawa jej nowego miejsca pracy, proponuje, że zabierze dziewczynkę do holdingu, a po drodze spróbuje z nią porozmawiać. Gdy są już w pobliżu holdingu, dziewczynka upada i rani sobie kolano. Asl postanawia, że powinny wrócić do domu. Alev i Leman zauważają, że Şafak już nawet nie jest w stanie patrzeć na Jülide. Domyślają się, że to zasługa Tufana. Mężczyzna nie chce jednak powiedzieć im przez telefon, jak do tego doprowadził i cała trójka spotyka się w kawiarni. Los chciał, że właśnie wtedy przechodził tamtędy Şafak. Kobiety w panice schowały się pod stół, dzięki czemu uniknęły wpadki. Mahir informuje Ranę, że Kerem będzie nieobecny na zebraniu z dostawcą materiałów. Oboje knują intrygę, w wyniku której ma dojść do zawarcia umowy z firmą nie aprobowaną przez Kerema. 

NAJNOWSZE